V předstihu Vám sděluji změnu termínu naší tradiční akce Sportuj s námi v Mochtíně. Ta měla proběhnout u nás ve sportovním areálu v pondělí 5.7.2010 (5. a 6.7. jsou volné dny - státní svátky), ale protože bude v neděli 4.7.2010 u nás v Mochtíně na parketu v Lipkách (večer od 20,00 hod.)BRUTUS, tak jsme se rozhodli naši sportovní akci posunout před Brutus - tj. v neděli 4.7.2010 se začátkem v 10,00 hod. !   Věříme, že to účastníci - sportovci i fanoušci přivítají, po skončení akce mohou hned navázat na tanečním parketu při Brutusu!

Propozice "Sportuj s námi v Mochtíně" jsou uvedeny vpravo nahoře na našem webu, přesto v krátkost uvádím stručný přehled :

Od 10,00 hod. proběhne na hřištích v Mochtíně NOHEJBALOVÝ TURNAJ TROJIC amatérů(muži,dorost - neregistrovaní)  s tím, že prezentace týmů je na místě již od 9,15 do 9,45 hodin - startovné 150,- Kč,

Od 11,30 hod. pak budou probíhat NETRADIČNÍ SOUTĚŽE pro děti, dorost i dospělé.  Pro děti budou připravené různé překážky, soutěže, atd., dorost a dospělí budou soutěžit v tradičních disciplinách - ve střelbě pokutových kopů, v hodu medicinbalem a nově i v hodu "oštěpem" (slalomovou tyčí) !  Vše o zajímavé ceny!

Přijďte si zasportovat, pobavit se !  Chutné občerstvení je zajištěno, večer pak BRUTUS !

-x-x-x-x-x-x

D  O  K  O  P  N  Á (rozloučení se sezonou 2009/2010)

našich fotbalistů je naplánovaná na hřišti v Mochtíně takto :

mladší a starší přípravky   -   v  p á t e k   18.6.2010 od 17,00 hod. - nejdříve fotbálek proti rodičům a trenérům, pak opékání vuřtů, vyhodnocení sezony, ocenění nejlepších hráčů - společné posezení - informace o příští sezoně

muži "A" i "B"  - v sobotu 19.6.2010 po skončení fotbalového zápasu I.B třídy MOCHTÍN - DLOUHÁ VES  - tj. tak od 19,00 hodin.  - společné posezení s fanoušky, vítáni jsou manželky, přítelkyně i fanynky - počítáme i s účastí dorostenců, kteří během sezony nastupovali za mochtínské muže !  Máte-li možnost přinést s sebou nějakou dobrotu - občerstvení, budete obzvlášť vítáni.

Hráče i fandy  prosíme o příspěvky do tomboly (!!!), která bude vyhlášena ve 22,00 hodin !