O tomto víkendu 12. a 13.6.2010 hrají doma jen naši  ž á c i  a to v neděli 13.6. od 10,00 hod. s Chanosem Chanovice. K zisku titulu Přeborníka okresu jim stačí 1 bodík, ale všichni věří, že to dvě kola před koncem soutěže bude i tentokráte výhra ! Přijďte je povzbudit ... a vyjde-li to, tak i poblahopřát !

SOBOTA 12.6.2010 - venku :

.. od 10,00 hod.  OP dorostu  - So Malý Bor _-  So Mochtín -pokyny k dopravě vydal Ji.Flodr

.. od 17,00 hod. OP mužů - TJ Žihobce - So Mochtín "B", jede se auty, spol. odj. z Klatov od pošty v 15,00 hod., z Mochtína od hřiště v 15,10 hod.. NOMINACE :  Tomaka, Rajtmajer, Staněk, Křivánek, Šup, Švátora Ji., Nováček, Zoubek, Dolejš st., Černý, Voráč, Sysel, Petrů, Pavlík   - POZOR !  Protože na pátečním treninku řada z Vás chyběla, žádám Vás o potvrzení své účasti, aby mohla být případně zajištěna náhrada !!!  Volejte K.Šota - 376 315974, nebo posílejte zprávu na mob. 605 357370.  Děkuji !  Úhradu odd. příspěvků za I.pololetí 2010 ještě neprovedli někteří hráči - proveďte ji nyní v sobotu J.Kolárikovi, příště již bude jmenný seznam "hříšníků" viset na tomto webu !!!

NEDĚLE 13.6.2010

..doma od 10,00 hod. - OP žáků  So MOCHTÍN - CH. CHANOVICE . Budou kluci slavit přebornický titul ?!?! Přijďte je povzbudit !!!

.. venku od 17,00 hod. - I.B třída mužů  - TJ KLATOVY "B" - SOKOL MOCHTÍN . K předposlednímu utkání soutěžního ročníku 2009/2010 jedeme auty, spol. odj. z Mochtína od hřiště v 15,45 hod., ostatní sraz v KT na hřišti na Rozvoji v 16,00 hod., drezy K.Šot, NOMINACE : Hromada, Rajtmajer, Dolejš Ji.,Podráský, Špindler, Jarabica, Kašpar, Švátora P., Tykal, Čeleda, Plánička, Bejvl, Voráč, Novák

I zde u "A" týmu platí, že je nutné před zápasem (v neděli) uhradit odd. příspěvky Ji. Podráskému, abych "hříšníky" nemusel následně vyvěsit na tento náš web !!! Děkuji.

Na všechny zápasy srdečně zveme naše příznivce !!!