Po pátečním treninku (14.5,), který probíhal v Mochtíně za deště a na promáčeném trávníku treninkového hřiště, ale za pěkné účasti hráčů, byla provedena nominace mužů na sobotní i nedělní zápasy.  Budou oba důležité, ten sobotní doma (Mochtín "A" - Žinkovy) však přece jen důležitější.  Dopoledne v sobotu hrají doma naši nejmenší fotbalisté dvojzápas se Sušicí, žáci i dorost odehraje své zápasy v neděli. Zde je víkendový program našich fotbalistů :

SOBOTA 15.5.2010

- d o m a  od 10,00 hod. ml. přípravka Mochtín - Sušice, od 11,20 hod. st. přípravky Mochtín - Sušice.

- od 17,00 hod. doma  - utkání I.B tř. mužů  So MOCHTÍN - TJ ŽINKOVY.  Sraz hráčů je v 16,00 hod., nominace : Rajtmajer, Hromada, Podráský, Špindler, Plánička, Babka, Dolejš Ji. ml., Švátora P., Kašpar, Novák, Tykal, Hořejší, Jarabica, Šup, Švátora Ji.

NEDĚLE 16.5.2010

- d o m a  od 10,00 hod. OP žáků  So MOCHTÍN - So MYSLÍV

- venku od 10,30 hod.  OP dorostu TJ KAŠPERSKÉ HORY - So MOCHTÍN

- venku od 17,00 hod. OP mužů - TJ SUŠICE "B"  -  So MOCHTÍN "B" . Na utkání se jede auty, spol. odjezd z Klatov od pošty v 15,20, z Mochtína od hř. v 15,35 hod. NOMINACE bohužel nebyl udělána, nikdo z trenérů se neozval !   Nebudou určitě : Voráč, Sysel, Nový, Černý, Hromada, L.Kolárik(?), dorostenci (hrají v K.Horách), možná i další.   Měli by však být všichni  ostatní - viz minulý zápas doma s H.M.Boží - tj. Tomaka, Staněk, Švátora Ji., Bejvl, Tománek, Křivánek, Dolejš Ji.st., Zoubek, možná Nováček - další domluvíme po sobotním utkání áčka doma v Mochtíně !   V případě, že někdo z uvedených nebude moci, obratem to tel. oznámí K.Šotovi (605 357370).

U P O Z O R N Ě N Í  všem !   Znovu upozorňuji a připomínám všem hráčům i dalším členům FO, aby obratem uhradili hráčské (členské) příspěvky za 1.pololetí r.2010 !!!  Peníze předávejte Ji.Podráskému ("A" muži) a J.Kolárikovi ("B" muži). Trenéři mládežnických týmů mají příspěvky prakticky již vybrány na 100 % . Patří jim za to poděkování.

M u ž i "B" -  POZOR, POZOR, POZOR !!!

Utkání v Sušici se bude hrát na umělé trávě !!!! Každý hráč musí mít s sebou kopačky vhodné na tento terén (tarfy, lisovky),nesmí být kolíkové kopačky !!!