Po pátečním treninku (7.5.) byla provedena nominace mužů "A" i "B" na nedělní mistrovské zápasy, které budou pro mochtínský fotbal hodně důležité. O mistrovské body ale budou hrát i naše mládežnické týmy. Ten hodně důležitý pak žáci, kteří odehrají utkání o 1.místo v okresním přeboru v Měčíně s místním Sokolem.

Sobota 8.5.2010 :

-doma od 10,00 hod. OP dorostu    So MOCHTÍN - So Běšiny

Neděle 9.5.2010   -   na hřištích soupeřů :

- od 10,00 hod. - OP žáků  So MĚČÍN - So MOCHTÍN

- od 9,30 hod. - OP starší přípravka  Start VD LUBY - So MOCHTÍN

- od 11,00 hod. - OP mladší přípravka Start VD LUBY - So MOCHTÍN

- od 10,30 hod. - I.B třída mužů  TJ ŽICHOVICE - Sokol MOCHTÍN "A".  Na tento zápase se jede autobusem, odjezd z Klatov od Lídlu v 8,40, z Mochtína od zast.ČSAD v 8,50 hod. NOMINACE hráčů :  Hromada, Podráský, Špindler, Plánička, Babka, Dolejš Ji.ml., Švátora P., Novák, Tykal, Voráč, Jarabica, Hořejší, Kašpar, (Čeleda - potvrdí K.Šotovi, zda pojede)

-      d o m a  od 17,00 hod. OP mužů  So MOCHTÍN "B" - Start H.M.BOŽÍ.   NOMINACE hráčů : Rajtmajer, Bejvl, Švátora Ji., Staněk, Křivánek, Dolejš st., Pavlík, Černý, Tománek, (Zoubek, Nový a Tomaka -  potvrdí K.Šotovi, zda přijdou), případná další donominace bude dle potřeby z dorostenců.

Držíme našim fotbalistům palce, srdečně zveme na utkání všechny naše příznivce !!!