Na ,,golfovém" hřišti v Myslívě(samá jamka) dokázali naši kluci zvítězit.Naši hráči nevstoupili do utkání vůbec špatně hned od začátku bylo jasné,že herně jsme na tom mnohem lépe.Jenže  to  byli  domácí, kdo po chybě našeho golmana vstřelil první branku z VPK.

V polovině první půle jsem musel zariskovat a přesunout Jakuba Bejvla ze stopera do útoku.Jakub splnil svůj úkol dokonale,když po několika málo minutách nadvakrát vyrovnal na 1:1.Zásluhu na této brance má také Zbyněk Smolík,který dal krásnou kolmou nahrávku.Do konce poločasu se opět Kuba zasunul zpátky do obrany.

Po změně stran jsme již soupeře jasně přehrávali,ale naše zakončení bylo bohužel žalostné.Vítěznou branku vsítil opět po přihrávce Zbyňka Petr Reitmajer.Až na malé drobnosti hráli všichni kluci dobře.Myslívské předčili především bojovností větším důrazem,tvrdostí(v rámci pravidel)a hlavně lepší kombinační hrou.Velký dík patří hlavně čtveřici Smolík,Reitmajer,Bejvl,Rubáš,která měla za sebou dopolední zápasy za Klatovy,respektive za Nýrsko.Příjemným překvapením byl herní projev navrátilce do sestavy Antonína Kurce,který ze středu zálohy zásoboval svými přesnými přihrávkami Zbyňka i ostatní.

Sestava:Beneš-Kanta,Bejvl,Rubáš,Zajíc-Smolík,Pretzelmayer Viliam,Reitmajer,Hadáček-Malenka,Peleška Jiří.

Střídali:Kurc,Lorenc,Peleška Petr,Tománek