V neděli 21.2.2010 zahajují naši muži herní přípravu na mistrovské jaro 2010. Na umělém trávníku v Sušici jim budou od 15,00 hodin silným soupeřem - fotbalisté TJ Sušice !

Na tento náročný zápas pojedeme   a u t y - společný odjezd z Klatov od pošty ve 13,30 h., z Mochtína od hřiště pak ve 13,45 hod. - drezy : K.Šot

V pátek 19.2.10 se trenovalo  v Mochtíně na umělce. Řada hráčů chyběla a bude v neděli chybět (dovolená, služební a rodinné povinnosti), jsou omluveni : Rajtmajer, Černý, Šup, Hořejší, Tykal a další.   Po skončení treninku bylo  provedeno upřesnění nominace na nedělní zápas - viz níže.

Upřesněná nominace : Tomaka, Jarabica, Sysel, Bejvl, Dolejš T., Podráský, Čeleda, Dolejš Ji., Voráč, Novák, Matoušek, Zoubek, Špindler, Kůl,  (Troch, P.Švátora)