Nedělní zápas našeho "B" týmu mužů s vedoucím týmem přeboru So Nezamyslice přinesl kvalitní fotbal zásluhou obou týmů. Body si ale nakonec odvezli šťastnější hosté.  Cennou remisu 3:3 uhrála naše starší přípravka v Měčíně, když ještě v poločase prohrávala 0:3 !

-27.9.09 - OP mužů So MOCHTÍN "B" - TJ NEZAMYSLICE  0 : 2 (0:1). Náš trenér J.Kolárik měl možnost poslal do boje proti Nezamyslicím hodně silné mužstvo, které předvádělo velmi kvalitní fotbal. Hosté se celý první poločas převážně bránili nátlakové hře Mochtína, podnikali však i nebezpečné brejkové protiútoky. Do slibných šancí se naši hráči dostávali, zakončení však chybělo. Navíc je častokráte zastavil zvednutý praporek nečestného pomezního rozhodčího hostů Kubovce, kterého hlavní Dykalov alibisticky vždy respektoval a akci hvizdem píšťalky zastavil. Bylo tomu tak i ve 40.minutě, kdy Mochtín vstřeli gol. Pro údajný ofsajd však nebyl uznán ! Hodně nespravedlivý moment ovlivnil další průběh zápasu, ve kterém se hostům podařilo vzápětí vstřelit gol "do šatny" - vedli 1:0. I po změně stran naše záloha příkladně bojovala, snažila se srovnat skore. Hosté trpělivě bránili, podnikali navíc i hodně nebezpečné brejky. Po jednom z nich přišla špatně zahraná malá domů M.Břečkou. Golman Robin Tomaka musel pod nohy soupeře a ... bylo z toho nejen jeho vyloučení, ale i penalta. Tu hosté proměnili,20 minut před koncem vedli 2:0. Náš tým sice ještě v závěru i v deseti zabojoval, vynutil si tlak. Tvrdá střela J.Voráče skončila na břevně, nic více však již hosté našim fotbalistům nedovolili, odvezli si všechny 3 body. Rozhodčí Jurij Dykalov, ŽK 0:2, ČK 1:0 (R.Tomaka), 80 diváků. Sestava Mochtína : Tomaka (Rajtmajer), Švátora Ji., Staněk (Špindler), Křivánek, Břečka (Dolejš Ji.st.), Dolejš T., Černý, Voráč, Kolárik L., Kašpar (Lapáček), Novák.

-27.9.09 - OP st.přípravka So MĚČÍN - So MOCHTÍN   3 : 3 (3:0). Souboj dvou nejlepších týmů tabulky OP, sk.B vyzněl v prvním poločase jasně pro domácí. Po změně stran ale došlo k obratu. Mochtínští kluci zabojovali, vybojovali cennou remisu a stále o tři body vedou tabulku soutěže !  Jan ŠAFRÁNEK dal 2 goly, 1 přidal Radek JUDA, rozhodčí V.Husník.

POZOR !   TRENINKY mužů jsou  v úterý a čtvrtek od 17,30 hod.