Smolný zápas mají za sebou naši žáci.Zápas začali kluci dobře.Byli lepší v kombinaci a ohrožovali branku soupeře.V 15.min. otevřel skóre Zbyněk Smolík chytrým lobem.V tuto chvíli jsme měli zápas jednoznačně ve svých rukou.Bohužel  v 26.min.přišla zbytečná ztráta míče ve středu hřiště a následný faul 10 metrů od vápna.Nařízený VPK skončil za zády gólmana Jakuba Bejvla,když míč se odrazil od jednoho z hráčů ve zdi přímo do pravého horního rohu naší branky.I přes tuto branku jsme byli lepší,ale naše šance končili většinou na hranici pokutového území.Do druhého poločasu jsem do útoku posunul Lukáše Malenku.Ten se sice do šancí dostával,ale chyběla přesnost v zakončení.Ve 42.min přišel trest.Po chybě naší obrany utekl domácí Šindelář a únik zakončil kličkou  brankáři.Ten sice dobře vyběhl dokonce míč konečky prstů lízl, ale to bylo málo a tak měčínský střelec skóroval do prázdné branky.I tak se naši kluci nepoložili a stále to byli oni kdo předváděl alespoň trochu fotbal.Domácí  v podstatě celý zápas hráli nakopávanou na Šindeláře "Kollera".K naší smůle jim  tato taktika k vítězství stačila.Po druhé hrubce naší obrany vstřelil v 54.min. vítězný gól opět Šindelář,když zase sám před brankou obstřelil nešťastného Jakuba Bejvla.Potvrdilo se tak staré známé nedáš-dostaneš.Právě v té samé situaci se totiž několik okamžiků před třetí brankou Měčína ocitl náš Lukáš Malenka,ale netrefil bránu.V podstatě hned  po rozehrávce se podařilo snížit Jakubovi Rubášovi po nádherné přihrávce Zbyňka Smolíka.Kluci bojovali do konce zápasu jako lvi, vytvořili si tlak,ale na vyrovnání to nestačilo.Tímto výsledkem se nám postup do finálové skupiny  vzdaluje.Bohužel k zápasu nemohl nastoupit Jan Žiak (angína) a pak hlavně brankář Domik Beneš(dlouhodobé onemocnění)Do branky tak musel Jakub Bejvl,který však chyběl v poli.

I přes prohru musím hráčům poděkovat za předvedený výkon.Někdy prostě vyhraje ten šťastnější.

Sestava:Bejvl-Kozák,Lorenc,Reitmajer,Zajíc-Smolík,Rubáš,Malenka,Hadáček-Kuchař,Nebeský

Střídali:Pretzelmayer Jaroslav,Pretzelmayer Viliam,Peleška Petr,Tománek,Řeřicha