Každý pozorný fanoušek, či divák již přes rok postrádal ve sportovním areálu v Mochtíně velký bílý nápis "TJ Sokol Mochtín". Ten byl stržen padlými stromy u Mochtínského potoka při větrné bouři "Ema". Poškozen nebyl je mohutný, plechový nápis, ale i sloupy, které nápis držely. K nápravě došlo až nyní, v dubnu 2009. Opravy se ujala firma H+H Mochtín, která se předevšín zabývá opravami zemědělských strojů a traktorů. Majitele firmy Jaroslav Höfler a Antonín Höfler (oba velcí fandové mochtínského fotbalu) věnovali opravě hodně času a umu. Při tom jim pomáhali i naši členové FO - Josef Šot a Karel Šot, kteří předvším zajišťovali vybroušení a nové nátěry nápisu a rámů. Při nátěru sloupů navíc pomohl i Jaroslav Pavlík.

Všem uvedeným (firmě H+H i našim členům) patří za kvalitně odvedenou brigádnickou práci  ve prospěch TJ Sokol Mochtín upřímné poděkování ! Nápis TJ Sokol Mochtín září ve sportovním areálu v Mochtíně opět v plném lesku.