Dva hodně důležité zápasy čekají o následujícím víkendu 25. a 26.4.2009 muže Sokola Mochtín. Béčko hraje doma s FK Janovice, áčko pak v neděli v Dobřanech. Po čtvrtečním treninku byla provedena nominace hráčů na oba duely. Hráči, kteří nemohli být na tomto treninku, závazně potvrdí ještě K.Šotovi svoji účast (popř. neúčast) - tel.605 357370 - nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

SOBOTA 25.4.2009 -

od 10,00 hod. doma hraje st. přípravka s TJ Klatovy "A", mladší přípravka zajíždí do Horažďovic, kde zápas Op začíná ve 13,00 hod.

od 17,00 hod. hrají doma muži "B" Sokola Mochtín s FK Janovice. Sraz hráčů k tomuto důležitému zápasu je od 16,00 do 16,15 hod. - nominace : Dolejš st., Staněk, Nový, Sysel, Voráč, Šťastný, Zoubek, Špindler, Křivánek, Plánička, Břečka, Švátora P., Podráský Ji., Nováček, Bláha.

NEDĚLE 26.4.2009

ž á c i  - zajíždí do Chanovic, kde hrají od 14,30 hod. s místním Chanosem Chanovice.

.. M U Ž I "A" - zajíždí k utkání I.B třídy do Dobřan. Zápas tam začíná v 17,00 hod., jede se autobusem, odj. z Mochtína od hřiště v 15,10 hod., z Klatov (před Beránkem) v 15,20 hod.Nominace : Rajtmajer, Dolejší, Podráský, Troch, Švátora, Bejvl,Babka, Kašpar,Novák,Zoubek,Šup, Břečka, Jarabica, Plánička.

Srdečně zveme na všechna utkání naše příznivce a držíme palce !!!