V sobotu dopoledne odehrála MP další ze svých turnajů  v Kolinci.  SP měla hrát v neděli Nýrsku, ale bohužel pro velkou maradku se musela z turnaje odhlásit.

Mladší přípravka

Mladší přípravka zavítala na turnaj do Kolince,kde absolvovala tři zápasy. Opět nám chyběli někteří hráči a někteří nebyli ještě úplně fit po nemoci,proto jsme museli sestavu doplnit o naše naděje z mini přípravky. Odehráli jsme tři dobré zápasy, ve kterých jsme se neztratili a bylo k vidění spoustu dobrých akcí.

Mochtin 4 : 8 Klatovy
Mochtin 2 : 7 Luby
Mochtin 2 : 11 Kolinec

Sestava: Truska Jan - Denisa Sádlíková, Jiří Podráský - Kryštof Kraus, Tomáš Král, Toman Matyáš, Aleš Kuchař
Trenér : Toman Petr

Trénink v příštím týdnu bude pouze ve čtvrtek od 17,30 hodin.

MP hraje v NE 7.5. Nýrsku od 15 hodin ( Nýrsko B, Mochtín, Kolinec, Nalžovské Hory )
SP bude v NE 7.5. pořádat v Mochtíně od 10 hodin turnaj ( Mochtín, Nýrsko, Sušice, Klatovy B a C)
V pondělí 8.5. se koná v Mochtíně od 10 hodin přespolní běh.