V sobotu pořádala naše MP turnaj na skvěle připraveném mochtínském pažitu ( Mochtín, Strážov a Sušice ).
V neděli dopoledne se představila naše miniškolička na turnaji v Sušici.
Ve stejný den odpoledne hrála SP v Hrádku u Sušice ( Hrádek, Sušice, Nalžovské Hory, Mochtín).

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Včera hrála mladší přípravka svůj turnaj na domácí půdě v Mochtíně. Sušice dala dohromady pouze jeden tým místo dvou a proto jsme odehráli jenom dva zápasy. Kromě počasí nám vyšli i výkony a musím všechny pochválit.

Mochtin 6 :1 Strážov 
Strážov 2 : 13 Sušice 
Mochtin 16 : 3 Sušice 

Sestava: Kubaň David - Troch Radim, Pořický Štěpán, Potužák Jonáš, Kraus Kryštof, Král Tomáš

Trenér : Toman Petr

MINIŠKOLIČKA
naše nejmladší naděje odehráli svůj první letošní venkovní turnaj v Sušici. K vidění bylo  několik hezkých fotbalových akcí a hlavně velká radost ze hry všech dětí. Musíme všechny naše fotbalové naděje pochválit.

Sestava : Kraus Kryštof, Kraus Tadeáš, Toman Matyáš, Vlk Dominik, Král Tomáš, Doležal Martin, Sádlík David
Trenéři : Doležalová Petra, Kraus Roman

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
starší přípravka odjela na další turnaj pouze v 6 lidech ( stále máme 5 marodů ) - tudíž bez možnosti střídat. Naši hráči k celému turnaji přistoupili zodpovědně a ve všech zápasech odehráli své maximum. Proti Sušice jsme odehráli naprosto vyrovnané utkání, ale soupeř nás přestřílel ke konci zápasu. Hrádek byl nejtěžším soupeřem. My jsme dokázali první polovinu dobře bránit, ale soupeř nás díky 2 vyrovnaným pěticím dokázal porazit. Poslední zápas proti Nalžovským Horám se nám povedl konečně i střelecky a dokázali jsme jasně zvítězit.

Hrádek 15 : 0 Nalžovské Hory
Sušice 5 : 3 Mochtín

Hrádek 4 : 0 Mochtín
Sušice 13 : 2 Nalžovské Hory

Hrádek 2 : 0 Sušice
Nalžovské Hory 2 : 8 Mochtín

Sestava : Ryneš Tomáš, Ryneš Ondřej, Toman Vojtěch, Troch Radim, Houdek Tomáš, Kolář Tobias

Trenéři : Cihlář Jaroslav ml.,Toman Petr, Kolář Zdeněk

Tréninky přípravek pokračují vždy pondělí a čtvrtek od 17,30 hodin

Pozvánka na příští víkend : MP hraje SO v Kolinci od 10 hodin  ( Kolinec, Mochtín, Klatovy B, Luby B )                                                                                                                                                                                 SP hraje v NE od 10 hodin v Nýrsku( Nýrsko, Mochtín, Hrádek, Strážov, Klatovy B )