Tento víkend z mládeže hrála pouze naše starší přípravka. Mladší přípravka měla hrát v NE Bolešinech, ale bohužel turnaj se zrušil pro nezpůsobilí terén.
SP byla pořadatem dalšího turnaje. Turnaj se nakonec odehrál v Klatovech na umělce ( hřiště v Mochtíně je pod vodou ). 

Starší přípravka

Na turnaji startovalo celkem 5 týmů ( Mochtín, Klatova A a B, Luby A, Hrádek). Naše mužstvo podalo na turnaji hodně simpatické výkony. Se všemi týmy jsme odehráli celkem vyrovnanou partii. Bohužel vlivem neproměňování šancí a pouze s jedním náhradníkem jsme byli pro každého soupeře nepříjemným protivníkem. Všechny tými se prezentovali kombinačním fotbalem. Jinak musím všechny děti moc pochválit, protože celý turnaj odmakali na hranici svých možností.

Klatovy A 1 : 2 Luby A
Klatovy B 1 : 7 Hrádek
Mochtín 0 : 8 Klatovy A
Klatovy B 1 : 8 Luby A
Mochtín 6 : 3 Klatovy B
Hrádek 2 : Luby A
Mochtín 0 : 4 Hrádek
Klatovy B 2 : 10 Klatovy A
Mochtín 0 : 4 Luby A
Hrádek 4 : 5 Klatovy A

Sestava :  
Kubaň David, Ryneš Ondřej, Ryneš Tomáš, Houdek Tomáš, Toman Vojtěch, Potužák Vít, Kubaňová Kateřina

Trenéři : Cihlář, Toman

Tréninky přípravek pokračují vždy pondělí a čtvrtek od 17,30 hodin

Pozvánka na příští víkend : MP přádá s SO od 10 hodin turnaj ( Mochtín, Strážov, Sušice A a B )                                                                                                                                                                                 SP hraje v NE od 13 hodin v Hrádku u Sušice ( Hrádek B, Sušice, Nalžovské Hory, Mochtín )