Souboj dvou týmů z popředí tabulky III.třídy vyzněl nečekaně hladkou výhrou hostů z Kolince. Ti v Mochtíně předvedli hodně dobrý výkon, vítězství si zasloužili. Hýřili pohybem, bojovností, důrazem, byli i fotbaloví. Navíc těžili i z přesilovky, když náš tým dohrával od 24.minuty bez vyloučeného D. Prokopa

SO 24.9.2022 - III.třída mužů mistrovsky Sokol Mochtín B - Sokol Kolinec 1:8 (0:4)

První golovou šanci měl Mochtín, ale dělovka J.Pretzelmayera skončila "jen" na břevně brány hostů. Ti se ujali vedení v 17.min., kdy se po RK zblíska prosadil neobsazený Princ - 0:1. Pak přišla nešťastná 24.minuta, kdy byl vyloučen náš golman D.Prokop za zmaření slibně se vyvíjející brankové příležitosti.Běhaví a bojovní hosté přesilovku dokonale využili. V poločase vedli již 4:0, po přestávce přidali další branky, vyhráli jednoznačně. Náš čestný úspěch zaznamenal v závěru zápasu střídající Jan Žiak, u hostů se hatrickem blísknul Petr Altman. Rozhodoval Filip Muknšnábl, ŽK 1:2, ČK 1:0 (24.Prokop Daniel), 70 diváků. Sestava Mochtína : Prokop Daniel (24. Švátora Petr), Švátora Jiří (Kutka Marek), Dolejš Jiří, Smolík Radek, Škoch Matěj, Vlk Tomáš, Čeleda Jiří (Žiak Jan), Podráský Jiří, Pretzelmayer Jaroslav, Potužník Ladislav, Švátora Petr (do 24.min.), Král Tomáš, branky : ŽIAK Jan - Altman - 3, Princ, Rejšek, Poledník, Potužák, Tomek

Příští zápas odehraje náš "B" tým v neděli 2.10. od 16,00 hod. v Janovicích s místní Duklou "B"

POZVÁNKA na dohrávku I.A třídy mužů v Mochtíně :

...středa 28.9.2022 od 14,00 hod. Sokol Mochtín - Košutka Plzeň


        přijďte se ve sváteční den podívat a povzbudit naše fotbalisty v boji o důležité mistrovské body !