Naše agilní Školička sportu a fotbalová přípravka přibírá do svých řad nové adepty - zájemce o sportování. Náborovým dnem je úterý 27.9.2022 a to přímo na hřišti v Mochtíně. Pro děcka ze Základní školy v Mochtíně + předškoláky z místní Mateřské školy již od 10,00 hodin, pro ostatní zájemce z Mochtína a okolí, včetně Klatov, pak odpoledne od 17,00 hodin.

        
S vedením místní ZŠ a MŠ jsme na dopolední termín domluveni - děcka se přijdou podívat na ukázkovou treninkovou jednotku  prakticky ve 100% obsazení, pěknou účast očekáváme i v odpoledním termínu od 17,00 hodin.

         Do Školičky sportu zveme kluky i děvčata ve věku od 3 do 6 let - zde děcka zábavnou formou seznamujeme se základy sportování

        Do fotbalových přípravek srdečně zveme kluky i děvčata ve věku od 5 do 11 let - zde neučíme jen fotbalové dovednosti, ale dbáme na všesportovní přípravu dětí.  Ty zkušenější a vyspělejší pak zařazujeme do družstev, která se již účastní zápasů a turnajů.

        Více - viz zvací plakátek, který je umístěn zde na našem webu vlevo v dokumentech

POZOR -
i ti, kteří se z různých důvodů nemohou náboru dne 27.9.2022 zúčastnit nemusí        smutnit. Mohou svá děcka přihlásit (u trenérů) přímo na trenincích, které probíhají na hřišti v Mochtíně každé pondělí a čtvrtek od 17,30 hod. (v zimních měsících pak trenujeme v tělocvičnách v Klatovech) - využijte toho !

Kontakty na některé naše mládežnické trenéry: Jaroslav Cihlář - tel.725538849, Milan Žiak ml. 721203013, Petra Doležalová - 720167248, Petr Toman - 607040075