Tento týden proběhnou treninky mužů podle plánu !

Zásluhu na tom má pár jedinců - obětavců, kteří splnili svoji povinnost a v neděli 22.2. přišli na plánovanou brigádu na úklid sněhu z hřiště s umělým povrchem v Mochtíně. Byli to : Ji.Podráský, P.Švátora, L.Kašpar, K.Šot (ti ulízeli 2,5 hod.) a V.Nováček (1 hod.). Uklidili jednu třetinu hřiště. V pondělí se do dalšího uklízení pustil sám P.Švátora a odvedl kus poctivé práce. Zbytek je nutné ještě dodělat.  Kde však byli ostatní !?!? Omluveni byli jen tři (Jarabica,Šup,Nový).  

Treninky teda budou :

V úterý 24.2.09 od 18,00 hod. v Mochtíně na umělce.  Sraz již v 17,45 hod., vezměte s sebou navíc i uhelky a hrabla pro případ, že bude nutné dodělat úklid sněhu !

Ve čtvrtek 26.2.09 od 17,00- 17,15 hod. sraz - Gymnázium Klatovy - tělocvična. Zde bude po skončení určena nominace na další zápas Bílucké ligy, kdy se Mochtín utká s Klášterem v sobotu 28.2.09 od 14,00 hod. v Bílukách.

Odjezd na tento zápas bude opět auty - ve 12,30 z Mochtína, ve 12,40 od pošty z Klatov.Drezy a RP - vezme s sebou P.Švátora.