V sobotu 30.října 2021 zakončilo mochtínské áčko mužů podzimní část mistrovské sezony 2021 zápasem s vedoucím týme tabulky SK Petřín B. Hosté z Plzně potvrdili svoje kvality, vyhráli jednoznačným výsledkem, mají nakročeno do Krajského přeboru.

30.10.2021 - I.A třída mužů - mistrovsky TJ Sokol Mochtín - SK Plzeň Petřín B  0 : 6 (0:3)   
     Hosté přijeli do Mochtína v roli velkého favorita a navíc posíleni o několik hráčů "A" týmu, který úspěšně hraje divizi. Náš tým sehrál se soupeřem otevřenou partii, k vidění byl kvalitní fotbal a to zásluhou obou celků. Kdo se přišel podívat, nelitoval. Hrál se oboustraně rychlý kombinační fotbal, padlo navíc i šest branek. Bohužel, ale všechny do sítě Mochtína. Soupeř byl hodně produktivní, vyhrál jednoznačně 6:0. Mochtínu se v koncovce vůbec nedařilo, neproměnil ani penaltu ! Petřín B v tabulce I.A třídy přezimuje se 43 body na 1.místě před Tachovem (36 bodů) a Žákavou (33).  Mochtín je i přes porážku po polovině soutěže z mužstev okresu Klatovy nejlepší - v tabulce přezimuje na 6.místě s 23 body a skorem 36:34, 8.je Sušice (22), 11. Svéradice (17), 15. Hrádek (10) a na posledním, nelichotivém 16. místě jsou nečekaně Luby, kterým se podařilo z 15 zápasů uhrát pouhých 9 bodíků.
    Utkání odřídil pan Daniel Ruda, na lajnách mu asistovali Stanislav Sladký a Lumír Kostelník, DFA byl Václav Havlík. ŽK 2:2, 100 diváků. Sestava Mochtína : Blahník Matyáš, Gajdušek David (46. Šafránek Jan), Čeleda Jiří (46. Pretzelmayer Jaroslav), Lysek Jakub, Bejvl Jakub, Dolejš Jiří, Osvald Jaromír (86. Švátora Petr), Pretzelmayer Viliam, Žiak Jan, Smolík Zbyněk, Velek Tomáš, připraveni byli ještě Jarabica Stanislav a Prokop Daniel, branky  vítězů : Bílik 2, Skalozubov, Veselý, Provod a Škarda

     Po zápase proběhla v místní Fotbalce zdařilá dokopná.

TURNAJ mladších přípravek - Bolešiny 30.10.2021

I tento mistrovský turnaj byl poslední podzimní venkovní akcí pro mladší přípravky. A nás těší, že se v něm dařilo naší fotbalové omladině. Mochtín totiž zde porazil pořádající Bolešiny 9:0, Nalžovské Hory 13:0 a Klatovy B 7:4 a získal celkové prvenství - blahopřejeme !
   Sokol Mochtín zde pod vedením trenéra Petra Tomana a jeho asistentů nastoupil v sestavě :  Kubaň David (roč. 2014), Kolář Tobias (13), Němeček Jakub (13), Troch Radim (14), Ryneš Ondřej (13), Toman Vojtěch (14), Kubaňová Kateřina (12) a Podráská Lucie (12). 


Přidat komentář