Týden před zahájením nové mistrovské fotbalové sezony 2021/2022 absolvovali naši fotbalisté - muži svoji poslední přípravu. Hráčům "A" týmu nevyšla plánovaná společná dovolená v Bulharsku a tak si vymysleli náhradní program - 3 denní společné letní soustředění ! "B" muži odehráli v Běšinech svůj jedniný přípravný zápas, ve kterém domácí Sokol vyhrál 1:0.

Soustředění "A" týmu mužů
proběhlo v domácím prostředí  pod vedením trenéra Jiřího Dolejše, který byl s účastí i přístupem většiny hráčů spokojen. Hráči obsolvovali od pátku 23.7. do neděle 25.7.2021 několik kvalitních treninkových jednotek, nechybělo společné posezení  ani zábava. Všem, kteří ho absolvovali patří poděkování.

25.7.2021 - přípravný zápas  Sokol Běšiny - Sokol Mochtín B    1 : 0 (1:0).
    I v odvetě se hrál vyrovnaný zápas průměrné úrovně. Domácím se podařilo vstřelit branku ve 25.minutě a ta byla nakonec vítězná, i když nějakou tu šanci na vyrovnání si naše záloha dokázala též vypracovat. Rozhodoval Václav Husník, sestava Mochtína : Prokop D., Šup, Podráský, Kanta, Zoubek (70.  Pavlík), Jarabica, Novák, Kiklhorn (46. Prokop M.), Vlk, Rajtmajer K.(65. Kiklhorn), Pretzelmayer J.

POZVÁNKA na zápasy 1.mistrovského kola nového ročníku 2021/2022 :

NE 1.8.2021 od 15,00 hod. v Kašperských Horách - OP mužů TJ Kašperské Hory - Sokol Mochtín "B". K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína od kabin je ve 13,15 hod.

NE 1.8.2021 od 18,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Slavoj Mýto "B".

Přejeme našim fotbalistům dobrý start do nové sezony, srdečně zveme na mistrovský fotbal do Mochtína všechny naše příznivce  !

TRENINKY  mužů  pokračují v úterý a pátek od 18,00 hodin