Pandemie koronaviru neoslabuje, stále platí přísná vládní opatření, která nedovolují ani společně trenovat, natož sprotovat či hrát soutěžní zápasy. Je tu ale další zajímavá anketa, kterou vyhlašuje Klatovský deník a do té se můžeme zapojit všichni !

     Ve vyhlášené anketě figuruje i náš hrající trenér a dlouholetá opora fotbalového áčka mužů Sokola Mochtín  - Jiří DOLEJŠ !
     
     Podpořme ho aktivním hlasováním - zaslouží si to !!!

      
Zde klikni:
SOUTĚŽ: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu na Klatovsku - Klatovský deník (denik.cz)


p.s. jen ještě upozorňuji na článek v K.D. , který vyšel tento týden. Jedná se o rozhovor sportovního redaktora M.Mangla s našim historicky nejúspěšnějším sportovcem  - ing. Jiřím Dolejšem. Článek je uložen v dokumentech zde na našem webu TJ (vlevo pod názvem Jiří Dolejš) - přečtěte si ho.
Přidat komentář