Krátká letní přestávka pomalu končí, od úterý 14. července začíná letní příprava našich mužů na nový mistrovský fotbalový ročník 2020/2021, který bude rozehrán 22. srpna 1.kolem. V něm naše  áčko doma přivítá Slavoj Žihle, béčko pojede do Kašperských Hor.

     V přestávce se nám podařilo opravit obě hřiště (propískovat, provzdušnit, pomoučkovat), ještě nás čeká (v PO 13.7.) provedení postřiku proti plevelu, ale již v úterý 14.7. je na pořadu úvodní trenink letní přípravy našich mužů, který bude od 18,00 hod. , stejně jako ten následující v pátek 17.7.2020. Oba budou na úvod lehčí - převažovat bude hra s míčem. Od úterý 21.7.se již bude na intenzitě přidávat, zde se navíc dozvíte  zda se bude nadále trenovat 2x či třikrát týdně.

      Účast všech hráčů "A" i "B" týmů povinná, omluvy jen z vážných důvodů a to předem na tel. trenérů (Dolejš , Smolík, Podráský) .

    Máme připravený již i herní plán přípravy:

v SO 25.7.
se náš tým mužů (směs) zúčastní turnaje v Dešenicích "O pohár starosty", který tam bude začínat v 9,00 hod. a náš tým zde bude obhajovat loňské prvenství  !

v SO 1.8. by se měl hrát v Nýrsku memoriál Petra Zborníka ( v dorostu hrával Petr za Mochtín), kterého se náš tým pravidelně účastní. Jedná se o turnaj v malé kopané - přesnější informace však od pořadatelé stále postrádáme.

v NE 2.8.  odehraje naše ÁČKO 1. přípravný zápas ve Kdyni s místním SK Kdyně 1920. Začátek je předběžně dojednán na 16,00 hod., ale může být i posunut

v SO 8.8. se bude hrát v Mochtíně od 17,00 hod. přát zápas So Mochtín "B" - Ta Dlouhá Ves

v NE 9.8. pak od 17,00 hod. So Mochtín "A" - FK Nepomuk

na SO 15.8. je dojednán přípravák  So Mochtín "A" - Chanovice (začátek bude upřesněn)

v NE 16.8. se v Mochtíně odehraje poslední příprava a to od 17,00 hod. So Mochtín "B" - So Kolinec


Pozor ! Případné změny jsou možné - sledujte náš web, bližší informace též na trenincích, které budou v Mochtíně začínat vždy od 18,00 hodin