Na hřištích svých soupeřů hráli v sobotu 19.října naši muži "B" a také družstvo mladší přípravky. Bohužel, na své soupeře nestačili jak naši nejmenší fotbalisté, tak ani náš "B" tým v Dlouhé Vsi, kde se pokoušel navázat na dobré výkony z minulých kol.

.. Horažďovice - Turnaj ml. přípravek - hrálo zde 5 týmů, z toho 4 z velkoklubů + Mochtín. Naši mladíci tentokráte ani jednou nevyhráli, opět to byla pro ně velká zkušenost. Konečné pořadí : 1. Horažďovice, 2., Klatovy B, 3. Sušice, 4. Nýrsko, 5. Mochtín


.. OP mužů
- Tatran Dlouhá Ves - TJ Sokol Mochtín "B"   4 : 1 (2:0).
Souboj sousedů v tabulce vyzněl tentokráte jasně ve prospěch domácího Tatranu. Náš tým odjel do Dl.Vsi v hodně pozměněné a oslabené sestavě a to se také projevilo na jeho herní jistotě. V prvním poločase byli domácí fotbalisté dravější, bojovnější, měli více ze hry. Těžili navíc ze slabší hry našich krajních obránců, po golech Hubeného a Blažka (v 11. a 29.min.) vedli v poločase 2:0. To již náš tým hrál od 30.min. bez zraněného Spasova, ve II. pak musel po "koňaru" odstoupit ze hry i stoper Pa. Staněk. Přesto naše bečko odehrálo ve II. poločase se soupeřem vyrovnanou partii. Pomohl mu k tomu rychlý kontaktní gol našeho mladíčka ze 47.minuty Marka Prokopa, jehož centr si domácí obránce zatečoval za záda golmana Hanzla  do vlastní sítě. Hra byla sice vyrovnaná, ale přišlo opět pár slabších chvilek našich obránců, které domácí kanonýr Švec dokázal golově 2x potrestat, zvýšil na 4:1, rozhodl o jasné výhře domácího Tatranu. Rozhodoval Petr Bala, ŽK 1:1, 80 diváků. Sestava Mochtína : Prokop Daniel, Švátora Petr, Staněk Pavel (72. Pavlík Jaroslav), Peleška Jiří, Vlk Tomáš, Spasov Spas (32. Kanta Tomáš), Kolárik Lukáš, Křivánek Josef, Jarabica Stanislav, Švátora Jiří, Prokop Marek, připraven byl ještě Pe. Rajtmajer, branka : PROKOP Marek - 1


Zítra v NEDĚLI 20.10.2019

se hraje v Mochtíně od 15,30 hod. mistrovské utkání I.A třídy mužů
Sokol Mochtín - Sokol Kralovice  .

Přijďte se podívat, přijďte podpořit naše áčko v boji o další důležité mistrovské body !!!
Přidat komentář