V neděli 15.září 2019 odehrála naše mladší přípravka další turnaj a to v Nýrsku, doma v Mochtíně pak muži "B" hostili v utkání Okresního přeboru vedoucí tým tabulky - Měcholupy ! Naši nejmenší fotbalisté v Nýrsku na silné týmy nestačili, ale byla to pro ně dobrá zkušenost, muži "B" v posílené sestavě dokázali uhrát cennou remisu a na penalty vyhráli 3:0 !

.. OP mužů - Sokol Mochtín "B" - TJ Měcholupy   1 : 1  (0:0), na pok. kopy 3:0
Náš tým vyrukoval na silného soupeře s posílenou sestavou, přesto měli hosté více ze hry i více šancí na gol. Ve 31.min. hosté trefují z VPK břevno naší brány, tutovková dorážka naštěstí končí v náručí našeho golmana. Ten naštěstí likviduje těsně před přestávkou i solo únik hostujícího Bečky - poločas končí bezbrankovou remisou. Hosté vstoupili dobře i do II.poločasu. Jsou v tlaku, chtějí rychle skorovat. To se jim daří, již v 50.min. dělovkou z pravé strany pod břevno otevírá skore rychlonohý Bečka - 0:1. V 53.min. na druhé straně zaměstnává golmana hostů z VPK náš Zb. Smolík, ale ten jeho střelu bezpečně kryje, stejně tak i další pokusy našich hráčů. V 59. a 63.min. mají obrovské šance na vstřelení golu znovu hosté, ale náš golman Petr Rajtmajer je vychytal a to bylo moc dobře. Dobře proto, že o pár minut později našel Zb. Smolík přesným centrem naběhnutého J.Žiaka a ten pohotovým volejem srovnává na 1:1 ! Od této chvíle bylo jasné, že kdo dá další gol - vyhraje. Šance na to byly na obou stranách, ale golmani obou celků kralovali, za svá záda již nic nepustili (i když tutovky našich střídajících hráčů Vlka, Osvalda a Strejce volaly po golu), šlo se na penalty ! V těch podržel Mochtín náš golman Petr Rajtmajer (chytil 2, jednu dali hosté vedle !), naši střelci v pořadí Z.Smolík, JI. Dolejš a Zd. Novák bezpečně pok. kop proměnili - druhý bonusový bod zůstává v Mochtíně. Rozhodčí Fanfule Adam, ŽK 2:1, 70 diváků. Sestava : Rajtmajer Petr, Dolejš Jiří, Švátora Petr, Peleška Jiří (79.Křivánek Josef), Švátora Jiří (64. Strejc Stanislav), Žiak Jan, Smolík Zbyněk, Sádlík Martin (46. Vlk Tomáš), Pretzelmayer Jaroslav (67. Osvald Jaromír), branky : ŽIAK Jan

TRENINKY :
přípravka - pondělí a čtvrtek od 17,30 hod.

muži - úterý a pátek od 18,00 hod.

Další zápasový program našich družstev :

sobota 21.9.2019

.. od 16,30 hod. v Nezamyslicích - OP mužů So Nezamyslice - So Mochtín "B"

neděle 22.9.2019

od 10,00 hod. v Sušici - turnaj ml. přípravek
za účasti družstev : Sušice, Mochtín, Kolinec, Nýrsko

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Košutka Plzeň
Přidat komentář