V PÁ 13.9. se hrálo v Mochtíně přátelské utkání Starých gard Mochtín - Vrhaveč s výsledkem 4:3, dnes v SO 14.9.2019 pak naše áčko mužů dokázalo vyhrát v Žákavé stejným výsledkem, přievezlo ze hřiště nováčka I.A třídy cenné tři body - blahopřejeme !

.. 13.9.2019 přátelsky - SG TJ So Mochtín - SG TJ So Vrhaveč   4 : 3 (1:2)
Naší staré gardě se vydařila i odveta v Mochtíně. Soupeř měl sice více ze hry i více brankových příležitostí, rozhodovala však koncovka a tu měla lepší naše SG.. Hosté vedli v poločase 2:1, pak přidali ještě gol na 3:1, ale zápas do vítězného konce opět nedovedli. Mochtín tradičně podržel golman Petr Rajtmajer, výborně na stoperu odehrál zápas Ondra Šup. V  závěru utkání se naše SG vrhnula do ofenzivy, chtěla alespoň vyrovnat. To se jí nejen povedlo, ale navíc dokázala vsítit i vítěznou branku ! Sestava : Rajtmajer Petr, Uhlík Jiří, Šup Ondřej, Švátora Petr, Švátora Jiří, Novák Zdeněk, Křivánek Josef, Jiříček Libor, Cihlář Jaroslav, Kubík Jiří, Rajtmajer Kamil, Tománek Karel, Dolejš Jiří st., branky : CIHLÁŘ Jaroslav 2, RAJTMAJER Kamil, NOVÁK Zdeněk


..14.9.2019 - mistrovsky I.A třída mužů - FK Žákava - TJ Sokol Mochtín  3 : 4 (2:2).
Náš tým odjel k tomuto duelu bez svých opor Jiřího Dolejše a Tomáše Velka, obavy o výsledek byly proto na místě. Naštěstí se nenaplnily, naopak, Mochtín po solidním výkonu dokázal na hřišti nováčka I.A třídy bodoval naplno, přivezl 3 cenné body. Naše mužstvo vstoupilo do utkání hodně aktivně, dařilo se mu, plných 20 minut bylo lepší svého soupeře. Již v 9. min. otevírá skore náš Standa Strejc a to po šikovném uvolnění Zb. Smolíkem - 0:1. Ve 25.min. je to již 0:2 po akci, která kpírovala tu první při úvodní brance, autorem golu byl opět Standa Strejc. Domácí však vzápětí trestají chybu v naší obraně, ve 26.min. střílí Soukupem kontaktní gol na 1:2 a mají další šance. Ty však likviduje náš golman Matyáš Blahník, drží Mochtín nad vodou. Ve 31.min. však nestačí na dorážku domácího Mencla po rohovém kopu, Žákava srovnává na 2:2. A když mladíček Kalousek trestá propad naší obrany (na pravé straně) další brankou, vede Žákava v 69.min. již 3:2 ! Náš tým musel přidat, mírně přeskupil řady, začal opět mít více ze hry, přichází i šance na goly. Jednu z nich proměňuje ve vyrovnávající gol na 3:3 náš kapitán Jakub Bejvl, v 82. min. pak Zbyněk Smolík parádní střelou pod břevno ze 17 m upravuje na 3:4 pro Mochtín. Domácí se ve zbytku utkání snaží uhrát alespoň remisu, ale náš tým si těsné vítězství pohlídal, veze domů všechny tři body ! Rozhodčí Vocelka Milan, AR Čermák Vladimír, Burda Václav, DS Churavý Petr, ŽK 1:2, 85 diváků. Sestava Mochtína : Blahník Matyáš, Žiak Jan, Bejvl Jakub (85. Novák Zdeněk), Gajdušek David, Vichr Tomáš, Staněk Pavel (46. Šafránek Jan), Strejc Stanislav, Čeleda Jiří, Kapusta Matěj, Osvald Jaromír, Smolík Zbyněk, branky : STREJC Stanislav 2, BEJVL Jakub, SMOLÍK Zbyněk

V NEDĚLI 14.9.2019

jede naše ml. přípravka na turnaj do Nýrska, kde se začíná ve 14,00 hod.

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - OP mužů Sokol Mochtín "B" - TJ Měcholupy


přijďte se podívat, přijďte povzbudit naší rezervu proti favorizovaným hostům, kteří již několik roků patří k předním týmům Okresního přeboru a patří opět k aspirantům na postup do I.B třídy !!!

Přidat komentář