Naši "A" muži neprohráli ani v dalším venkovním zápase. Tentokráte v neděi 5.5.2019 získali 1 bod v Rokycanech, ale i zde měli nadosah všechny tři !  Mochtínská přípravka bojovala na turnaji v Lubech, kde obsadila 3.místo, treninky tentokráte budou ...

5.5. - I.Atřída mužů FK Rokycany "B" - TJ Sokol Mochtín     3 : 3 (1:2), p.kopy 4:2
První poločas tohoto duelu soupeřů z horní poloviny tabulky patřil jednoznačně našim fotbalistům. Měli převahu i šance. Dvě z nich proměnil Jarda Cihlář (v 18. a 39.min.), Vilda Pretzelmayer navíc trefil tyč domácí brány, dvě velké příležitosti na gol měl i náš mladík v útoku Jan Šafránek, ale neproměnil je a to byla škoda. Domácí prakticky z jediné velké šance dokázali skorovat (ve 26. min. Pfeifer), odcházeli k poločasové přestávce s přijatelným skorem 1:2.  Ve druhém poločase domácí záloha očividně přidala, měla více ze hry, šla za vyrovnáním. To se jí povedlo již v 68.min., kdy na 2:2 srovnává Szefzig, ale Mochtín jde o tři minuty později znovu do vedení, autorem golu na 2:3 je kapitán Jakub Bejvl. Z vedení se ale Mochtín dlouho neradoval, protože v 76.min. se golově prosazuje domácí Lev, je srovnáno na 3:3, začíná se znovu. Remisový stav náš tým uhájil až do poslední minuty, šlo se na penalty. V těch ani tentokráte Mochtín neuspěl, domácí v nich byli šťastnější, vyhráli je 4:2, získali navíc druhý bonusový bod. Zápas rozhodoval Jakub Hamouz, AR Vocelka Milan, Sladký Stanislav, DS Hajšman Pavel, ŽK 1:3, 40 diváků. Sestava Mochtína : Blahník Matyáš, Gajdušek David, Bejvl Jakub, Žiak Jan, Novák Zdeněk, Pretzelmayer Viliam, Kapusta Matěj (65. Dolejš Jiří), Smolík Zbyněk (61. Velek Tomáš), Plánička Zdeněk, Cihlář Jaroslav ( 80. Pretzelmayer Jaroslav ), Šafránek Jan. Branky : CIHLÁŘ Jaroslav - 2, BEJVL Jakub, v penaltovém rozstřelu byli úspěšnými střelci za Mochtín David Gajdušek a Jakub Bejvl, penaltu naopak neproměnili Jiří Dolejš a Jan Šafránek.
      Do čela tabulky I.A třídy se probojoval Staňkov se 45 body, Mochtín zůstává se 40 body na 5. místě. Bohužel, na samé dno tabulky klesla Sušice (21 bodů), na 14. předposledním místě jsou Svéradice, 13. Horažďovice (oba týmy po 22 bodech), 12. Žihle (23 b.), 11. Žichovice (23 b.) - všechna tato družstva budou v závěrečných kolech usilovat o záchranu !!!

5.5.2019 - LUBY - turnaj starších přípravek.
Byl odehrán za účasti 4 týmů za hodně chladného počasí. Suveréně ho vyhrál tým Okuly Nýrsko, 2. byly domácí Luby, 3. Mochtín, 4. Strážov

        Další turnaj je na pořadu již příští sobotu 11.5.2019 a to v Mochtíně se začátkem ve 14,00 hodin - přijďte se podívat !TRENINKY
v tomto týdnu :

st.přípravka a Školička sportu -  pondělí a čtvrtek od 17,30 hod.

m u ž i    -   v úterý a pátek od 18,00 hod.


V tomto týdnu proběhnou v Mochtíně   t ř i  významné sportovní akce, na které jste všichni srdečně zváni !

 - středa 8.5. od 10,00 hod. - 47. ročník Mochtínského přespolního běhu - přihlášky a prezentace závodníků již od 9,00 do 9,45 hod., startují děcka od 3 roků až po veterány

- čtvrtek 9.5. od 8,30 hod. OF MC Donald s Cup -kategorie "A" (žactvo 1.-3.tříd) - 8 družstev

- pátek 10.5. od 8,30 hod.        "              "              "              "B" (žactvo 4.-5.tříd) - 8 družstev
Přidat komentář