TURNAJ ve stolním tenisu „O Vánočního kapra“
pořádáme
v úterý 23.12.2008 v tělocvičně Základní školy v Mochtíně.

- Žáci – mají sraz ve 14,30 hod., po losování zahájíme v 15,00 hodin.,
- Dorostenci a muži – mají možnost se přihlásit na místě od 15,45 do 16,00 hod. Po rozlosování zahájíme soutěž v 16,15 hod.
  Turnaj je určen pro členy TJ So Mochtín, jejich kamarády a příznivce – amatéry (nesmí startovat hráči hrající mistrovské soutěže ve st. tenisu), čisté přezůvky s sebou – dorost a muži startovné 20,- Kč, žáci zdarma.
  Přijďte si zasoutěžit o zajímavé ceny !!!

TURNAJ v halové kopané mužů – rozloučení s r.2008
pořádáme
v neděli 28.12.2008 ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech

Je určen členům TJ So Mochtín, jejich kamarádům a příznivcům TJ So Mochtín. Podmínkou je, že v každém družstvu (4+l) musí hrát minimálně 1 hráč, popř. člen TJ Sokol Mochtín ! Start dorostenců i vyspělých žáků je možný.

Přihlášky jsou na místě v den konání v hale ZŠ Čapkova od 8,25 do 8,40 hod., na pozdější se nebude brát zřetel. Při prezentaci uhradí každý tým startovné 150,- Kč. Po rozlosování bude turnaj zahájen v 9,00 hodin.

Pozor !
 -Všichni musí mít s sebou čistou a vhodnou obuv na palubovku !
- Rozlišovací tílka budou k dispozici.
- Hraje se tradičně o putovní pohár TJ Sokol Mochtín a další ceny.
- Budou zde také uzavřeny přihlášky na plánované zimní soustředění mužů So Mochtín
- Kdo nemá uhrazené čl.příspěvky za r.2008, bude zde mít poslední možnost je uhradit
- Bude zde také všem hráčům Sokola Mochtín předán „Plán zimní přípravy 2009“

Přijďte se rozloučit s úspěšným rokem 2008 pohybem !!!

P.S. – případné dotazy a další informace k oběma turnajům vám sdělí : K.Šot- 376 315974,