V sobotu 9. února 2019 odehráli muži Sokola Mochtín na hřišti s UMT v Sušici zápas 1.kola Poháru PKFS se Svatoborem Hrádek. Soupeř z Hrádku byl lepším týmem, vyhrál 3:0, postupuje do dalšího kola, ve kterém se za 14 dní utká se Sokolem Mrákov, který v úvodním kole porazil nečekaně zálohu Jiskry Domažlice.

.. Pohár PKFS - 1.kolo - Svatobor Hrádek - Sokol Mochtín    3  :  0  (1:0).
Mochtínští fotbalisté přijeli k utkání přímo z kondičního soustředění ze Šumavských Prášil a na jejich výkonu bylo náročné zatížení evidentně znát. Soupeř toho využil, měl od první do poslední minuty hru ve své moci, byla jen otázka času, kolik našemu unavenému týmu nasází branek. Nejvíce vytíženým hráčem našeho mužstva byl brankář Matyáš Blahník, který si pořádně zachytal a jen jeho zásluhou to nakonec bylo "jen" 3:0. Rozhodčí Rubáš Jaroslav, ŽK 3:2, ČK 0:1 (v 80.min. Zd.. Novák po 2 ŽK).

   Sestava Mochtína : Blahník Matyáš, Dolejš Tomáš, Žiak Jan, Gajdušek David (46. Novák Zdeněk), Staněk Pavel, Čeleda Jiří, Dolejš Jiří, Smolík Zbyněk, Pretzelmayer Viliam (70. Strejc Stanislav), Kapusta Matěj, Šafránek Jan

Branky hostů : 44. min. hlavu po RK  JIří Brabec, 85. a 86.min. Radek Kočí po průnicích do otevřené obrany

Většina hráčů So Mochtín se vracela do Prášil, kde bude společné kondiční soustředění ukončeno v neděli 10. února.

TRENINKY  mužů : budou pokračovat v úterý a pátek od 18,00 hod. v Mochtíně

V SOBOTU 16.2.2019

odehrají naši muži plánované přípravné utkání a to opět na hřišti s UMT v Sušici se začátkem ve 12,00 hodin a to se Startem LUBY ! K tradičnímu derby utkání se bude odjíždět společně auty z Mochtína od kabin v 10,35 hod.

TRENINKY
"Školičky sportu" a starší přípravky budou po právě skončených jarních prázdninách opět pravidelně pokračovat.
Školička sportu každé každé pondělí od 17 do 18,00 hod. v těl. Gymnázia v Klatovech

Starší přípravka každý pátek od od 16 do 17,00 hod. v těl. Masarykovy ZŠ v Klatovech 

Případné omluvy (jen z vážných důvodů) sdělujte trenérům včas - předem SMS zprávou, či telefonicky !   Děkujeme

Komentáře  

0 # Jiří Dolejš 2019-02-11 19:39
Trénink mužů bude ve středu, ne v úterý jak je uvedeno v článku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit