Tvrdou zimní přípravu zakončí naši fotbalisté - muži společným soustředěním na Prášilech, kde pobudou od ČT 7.2. do NE 10.2.2019. Zde budou pod vedením trenéra ing. Jiřího Dolejše a jeho asistenta Zbyňka Smolíka polikat další treninkové dávky ve sněhem zasypané přírodě zdejší části Šumavy.
     Do plánovaného soustředění se navíc "vylíhnul" i zápas 1.kola Poháru PKFS, který se bude hrát v sobotu 9.2. 2019 od 13,30 hod. na hřišti s UMT v Sušici a v něm se střetne Svatobor Hrádek vers. Sokol Mochtín.
   
Jedná se o postupovou soutěž, takže jen vítěz  tohoto duelu bude postupovat do 2.kola, které je na pořadu o 14 dní později a střetne se s vítězem utkání Ji. Domažlice "B" - So Mrákov.

     Naši fotbalisté půjdou do zápasu v Sušici z plné přípravy, nebude to pro ně vůbec jednoduché. Přesto se pokusí uhrát s Hrádkem (vedoucím celkem I.B třídy, sk.B) co nejlepší výsledek.

     Přijeďte se do Sušice podívat a povzbudit naše fotbalisty !!!
Přidat komentář