Počasí se nám v závěru října trochu pokazilo, ale naši fotbalisté se s tím musí vyrovnat, protože mistrovské soutěže pokračují dalším podzimním kolem.

V SOBOTU 27.10.2018

... od 14,00 hod. v Mochtíně - TURNAJ st. přípravek za účasti družstev: Sokol Mochtín, Pfeifer Chanovice a SK Nalžovské Hory.
    Jedná se o poslední mistrovský turnaj letošního roku 2018. Po něm dáme našim klučinům cca měsíční pauzu, pak budou chodit na zimní přípravu do tělocvičny a to v Klatovech každou středu (sport. hala ZŠ Čapkova) od 15,45 do 17,00 hod. (kdo by to nestihnul, může přijít od 16,00 hod.). Termín zahájení ještě oznámíme.

... od 14,30 hod. v Kralovicích - I.A třída mužů  TJ Sokol Kralovice - TJ Sokol Mochtín.
Společný odjezd z Mochtína bude ve 12,00 hod., z Klatov od pošty v ve 12,10 hod.

V NEDĚLI 28.10.2018

... od 14,30 hod. v Mochtíně - OP mužů TJ Sokol Mochtín "B" - SK Kovodružstvo Strážov.
Sraz hráčů i vedení 1 hod. před začátkem utkání

POZOR na změnu času !

Srdečně zveme na zápasy i uvedený turnaj všechny příznivce So Mochtín i širokou sportovní veřejnost  !!!