Dalším říjnovým kolem pokračují o víkendu 20. - 21.10.2018 mistrovské fotbalové soutěže, ve kterých budou bojovat o body i naši fotbalisté TJ Sokol Mochtín. V sobotu jedou "B" muži k zápasu OP do Chudenic, v neděli st. přípravka So Mochtín na předposlední turnaj podzimu do Chanovic, od 15,30 hod. se pak v NE hraje v Mochtíně okresní derby I.A třídy mužů Mochtín - Svéradice !

SOBOTA  20.10.2018

... od 15,30 hod. v Chudenicích - Okresní přebor mužů Sokol Chudenice - Sokol Mochtín "B"
K zápasu se jede auty, společný odj. z Mochtína od hřiště ve 14,00, z Klatov od pošty ve 14,10 hodin.

NEDĚLE 21.10.2018

... od 14,00 hod. v Chanovicích - TURNAJ starších přípravek za účasti družstev : Pfeifer Chanovice, Sokol Kolinec, TJ Kašperské Hory a TJ Sokol Mochtín. Spol. odjezd auty rodičů z Mochtína od hřiště ve 12,50 hod., nebo sraz přímo v Chanovicích na hřišti nejpozději do 13,30 hod. Omluvy předem jen z vážných důvodů !

... od 15,30 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů TJ Sokol Mochtín - FK Svéradice .
Sraz hráčů a vedení k tomuto dalšímu důležitému zápasu našeho áčka je nejpozději 1 hod. před začátkem utkání.

        Srdečně zveme na toto tradiční okresní derby všchny příznivce So Mochtín i širokou sportovní veřejnost !!!
Přidat komentář