Sobotní zápas I.A třídy mužů našemu áčku v Černicích vůbec nevyšel. Po laxním výkonu prohrál Mochtín rozdílem třídy (6:2) a mohlo být ještě hůře, kdyby domácí hráči proměnili další vyložené šance ! Čtyři goly vítězů zaznamenal domácí zkušený 32 letý kanonýr Petr Pechek, pak ho v 68.min. vystřídal další domácí kanonýr Petr Stoilov. Ten se ale naštěstí golově již neprosadil.

..29.9.2018 - I.A třída mužů Sokol Černice - Sokol Mochtín     6 : 2 (3:0).
   Náš tým nenavázal v Černicích na svůj poslední výkon, kdy minulou neděli porazil v domácím prostředí Plzeňskou Košutku 5:1. Domácí byli po většinu utkání lepším mužstvem. Hráči Černic byli rychlejší, důraznější, bojovnější a pohotovější, šli cílevědomě za ziskem potřebných bodů, kterých měli na kontě zatím o hodně méně než-li Mochtín. Již v 6.min. zachraňoval náš tým od pohromy  golman Petr Kodeš, který i v dalších minutách držel své mužstvo nad vodou. Domácí tým měl totiž jasnou převahu i šance, ty největší po rohových kopech. První šanci na druhé straně mělo naše mužstvo až v 18.minutě, ale pěknou hlavičku Jardy Cihláře vyráží domácí dlouhán (Daněk) v brance Černic na rohový kop. I z něho mohlo "zapršet", ale hlavička J.Bejvla jen těsně minula tyč domácí brány. Ve 23.min. se ale již skore mění. Bohužel, v neprospěch našeho týmu. Po levé straně "frnknul" našemu J.Žiakovi rychlonohý Švejda, jeho přesnou přihrávku pak zblíska proměňuje v úvodní gol zápasu Pechek. O čtyři minuty později přichází chyba našeho stopera D. Gajduška, míč mu sebral důrazný Hrach, pohodlně zvyšuje na 2:0 pro domácí ! A další chybný odkop našich bránicích hráčů trestá dalším golem ve 36.min. opět domácí kanonýr Pechek, dělovkou pod břevno ze 20 m upravuje již na 3:0 pro Černice. Mochtín to nevzdává, snaží se, ale moc se mu nedaří. Pěknou střelou ze 25 m se sice prezentuje náš Vilda Pretzelmayer ve 40. min., ale to je z 1.poločasu vše, co Mochtín v ofenzivě vyprodukoval. Naopak na druhé straně vzápětí mohou znovu skorovat domácí, kterým nevyšel ani brejk těsně před přestávkou, kdy jim golovou střelu vyráží na RK náš golman Kodeš. Do druhého poločasu šlo naše mužstvo s odhodláním nepříznivý stav změnit. Jenže, již ve 47. min. se po RK dostává k dorážce opět domácí Pechek a je to již 4:0 pro Černice, je rozhodnuto. Mochtín rezignoval, domácí přidávají v 61. a 63. min. další dvě slepené branky, vedou již 6:0, schyluje se k debaklu. Naštěstí k němu nedošlo, i když další golovky domácí opět měli. Naopak, v samotném závěru dvěma goly (v 84. J.Žiak a v 89. střídající M.Blahník) upravují skore naši hráči na konečných 6:2. Hrálo se slušně, bez karet, rozhodoval Stanislav Sladký, AR Vladimír Čermák, , Antonín Liškutin, DS Vladimír Bláha, krásně slunečné počasí, přihlíželo 100 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Žiak Jan, Staněk Pavel, Gajdušek David, Bejvl Jakub, Čeleda Jiří (46. Blahník Matyáš), Pretzelmayer Viliam, Babka Tomáš (74. Smolík Zbyněk), Kapusta Matěj, Plánička Zdeněk, Cihlář Jaroslav, branky : ŽIAK Jan, BLAHNÍK Matyáš

V NEDĚLI 30.9.2018

od 10,00 hod. v Pačejově - TURNAJ st. přípravek za účasti též dr. Sokola Mochtín
- sraz našich hráčů v Pačejově nejpozději do 9,30 hod.

od 16,00 hod. v Mochtíně - OP mužů Sokol Mochtín "B" - TJ Tatran Dlouhá Ves

                
přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit