V předposledním zářijovém týdnu je na pořadu již 7.kolo mistrovských fotbalových soutěží. Na hřiště svých soupeřů bude zajíždět náš "B" tým mužů (do Nezamyslic) a také naše st.přípravka (na turnaj do Plánice), v neděli 23.9.2018 se naopak doma představí naše áčko mužů proti Košutce Plzeň o důležité body do tabulky I.A třídy. Přeje počasí, přijďte se podívat !

SOBOTA 22.9.2018

.. od 16,30 hod. v Nezamyslicích - OP mužů TJ Nezamyslice - Sokol Mochtín "B".
Odjezd k utkání je z Mochtína od kabin ve 14,40 hod.

NEDĚLE 23.9.2018

... od 10,00 hod. v Plánici - Turnaj starších přípravek za účasti družstev : So Plánice, So Mochtín, SK Nalžovské Hory a TJ Sokol Kolinec.  Sraz našich hráčů je v Plánici na hřišti nejpozději do 9,30 hod. Na případné společné dopravě se mohou rodiče domluvit na zítřejším (čtvrtečním) treninku, který začíná v 17,30 hod.  Ještě jednou upozorňuji na změnu začátku treninků v Mochtíně - pondělí a čtvrtek již od 17,30 hod. !
 
Omluvy předem na treninky i turnaje (jen z vážných důvodů) na tel : 605357370 - K.Šot. Děkuji.

... od 16,30 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů TJ Sokol Mochtín - TJ Košutka Plzeň.
Sraz nominovaných hráčů i vedení je do 15,30 hod. u kabin    

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit