V neděli 16.9.2018 se v Mochtíně představil jeden z kandidátů na postup do I.B třídy - tým TJ Měcholupy a to proti naší záloze, která jako nováček OP si zatím vedla velice dobře. Tentokráte ale na soupeře nestačila, prohrála 0:4 a mohlo být ještě hůře, kdyby v brance "nečaroval" náš skvělý golman Petr Kodeš.

OP mužů - TJ Sokol Mochtín "B" - TJ Měcholupy    0 : 4 (0:1).
Hosté mají dobře poskládaný tým z kvalitních hráčů, kteří navíc poctivě trenují a netají se tím, že chtějí již konečně uspět v boji o postup do I.B třídy. Nebudou to mít jednoduché, protože adeptů je více (Strážov, Bolešiny a další), ale mají přebor dobře rozehraný. I náš tým je zatím v popředí tabulky, proti soupeři byl kompletní, přesto to nestačilo. Hosté byli vždy o něco rychlejši, důraznější i přesnější, již v 1. poločase si vypracovali řadu golových šancí na skorování, k tomu navíc trefili 2x břevno Kodešovy branky. A právě náš golman byl jejich největší překážkou. Chytil soupeři během úvodních 45 minut 5 golových tutovek, nestačil jen ve 38.minutě na zakončení rychlonohého Bečky, kterého do šance poslal tvůrce útočné hry hostů D.Bálek. Mochtín mohl sice ve 39.min. srovnat na 1:1, ale náš útočník J. Pretzelmayer na golamana hostů Kovaříka nevyzrál. Naše záloha prostřídala, ale ani noví hráči změnu k lepšímu nepřináší. Soupeř  je zkrátka lepší a je jen otázka času, kdy přidá další branku. Ta přichází již v 55.min. (opět Bečka) a o pět minut později se prosazuje i D. Bálek, hosté vedou 3:0 je rozhodnuto. Naši fotbalisté to nevzdávají, bojují dál, chtějí vsítit alespoň čestný úspěch, ale to se jim nedaří. Naopak na druhé straně mají hosté několik dalších tutovek, ze kterých se ujmula jen střela střídajícího Hybšmana, který v 88.min. uzavírá konečný účet zápasu na 0:4 pro Měcholupy. Rozhodčí Duda Miroslav, AR Růtová Eva, Šantora Jakub, ŽK 3:2, ČK 1:1 (v 85.min. Lorenc P. - Bečka St.), cca 90 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Peleška Jiří (46. Lorenc Pavel), Šup Ondřej, Jarabica Stanislav, Kašpar Lubomír, Podráský Jiří, Šafránek Jan, Křivánek Josef (46. Vlk Tomáš), Novák Zdeněk, Strejc Stanislav, Pretzelmayer Jaroslav (61. Kanta Tomáš).

TRENINKY v nastávajícím týdnu budou :


muži   - úterý a pátek od 18,00 hod.

Školička sportu i ml. a st. přípravka  - pondělí a čtvrtek od 17,30 hod.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit