Je před námi poslední kolo mistrovských fotbalových soutěží, ročník 2017/2018. Naše áčko mužů ho zakončí v sobotu 16. června ve Zruči dle rozlosování.  Z nařízení řídící STK OFS Klatovy bude odehrán v sobotu 16.6. (místo neděle) i zápas III.třídy Mochtín "B" - Velký Bor. Počítejte s touto změnou !

SOBOTA 16.6.2018

..od 17,00 hod. ve Zruči - I.A třída mužů TJ Zruč - TJ Sokol Mochtín.
K utkání se bude odjíždět z Mochtína ve 14,55, z Klatov od pošty v 15,05 hod.

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - III.třída mužů TJ Sokol Mochtín "B" - TJ Sokol Velký Bor.

    Vzhledem k této změně termínu utkání žádám všechny hráče "B" týmu, aby svoji účast na sobotním zápase co nejrychleji potvrdili, nebo se řádně omluvili, aby jsme měli čas popř. zajistit nějakou náhradu !!!  Volejte, popř. pošlete SMS zprávu na můj tel. 605 357370 . Děkuji K.Šot

 
...... na uvedené zápasy srdečně z´veme všechny fanoušky Sokola Mochtín i širokou sportovní veřejnost !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit