Třetí zápas od konce soutěže naše záloha mužů s nebezpečným Kolincem zvládla. Porazila ho doma v sobotu 2.června 2018  4:0, stále drží naději na postup. Příště ale čeká ještě těžší soupeř - Žihobce a to na jejich hřišti !

III.třída mužů - Sokol Mochtín - Sokol Kolinec    4 : 0  (2:0).

     Našemu mužstvu pomohla branka Tomáše Vlka již z 5.minuty, kdy se parádně trefil přes zeď z volného přímého kopu (faul na P.Staňka) - Mochtín vedl 1:0. Hosté se snažili o vyrovnání, ale to nepřišlo. Naopak, ve 22. min. využil nedorozumění stoperů Kolince náš Zdeněk Novák a střelou do prázdné branky zvyšuje na 2:0. Hosté měli golovku ve 31.min., ale to jim likviduje náš nový golman Jarda Pavlík. Pojistku na 3:0 měl o deset minut později na kopačce náš Stano Jarabica, ale jeho utaženou střelu k tyči ze 20 m bravurně vyráží na RK hostující golman Suk. Brzo po přestávce měl šanci na snížení hostující Michal Reitmaier (také hrával v Mochtíně), ale naštěstí ji neproměnil. Vzápětí se do šance dostává i náš Zd. Novák, ale netrefuje hlavou centrovaný míč, skore se nemění. Stejný hráč však v 60.min. ideální přihrávkou posílá do solo úniku T.Vlka a ten se nemýlí - Mochtín vede 3:0, vypadá to nadějně. Hosté ale stále bojují, snaží se kombinací prosadit až do vápna, obrana Mochtína, ve které hraje prim především Ondra Šup, však pracuje spolehlivě, do šancí Kolinec nepouští. A je to opět Mochtín, který mění skore. V 83.min. uzavírá účet přízemní střelou k tyči, po pěkné kombinaci ve velkém vápně hostů, střídající Ondra Šot - Mochtín vede 4:0 a je hotovo.Tři body zůstávají doma. Rozhodčí Habada Vladislav, ŽK 1:1, 50 diváků. Sestava Mochtína : Pavlík Jaroslav, Peleška Jiří, Šup Ondřej, Lorenc Pavel, Podráský Jiří, Staněk Pavel (75. Křivánek Josef), Švátora Jiří, Jarabica Stanislav, Novák Zdeněk, Strejc Stanislav (75. Šot Ondřej), Vlk Tomáš. Branky : VLK Tomáš - 2, NOVÁK Zdeněk, ŠOT Ondřej

V NEDĚLI 3.6.2018

od 16,00 hod. ve Svéradicích -  I.A třída mužů FK Svéradice - Sokol Mochtín

   K utkání se jede auty, spol. odjezd z Mochtína bude ve 14,25 hod.


           na okresní derby zveme všechny příznivce Sokola Mochtín  !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit