V neděli 13.května 2017 přijel do Mochtína suveréní lídr I.A třídy - Start Tlumačov, který je již jednou nohou v Krajském přeboru. Náš tým na podzim prohrál v Tlumačově rekordně 0:7 a i tentokráte byli hosté favority. Mochtínské áčko ale podalo výborný výkon, sahalo po třech bodech, ale .....

I.A třída mužů - TJ Sokol Mochtín - TJ Start Tlumačov       1 : 1  (1:1), p.kopy  2:4
Našemu mužstvu vyšel skvěle začátek utkání. Již ve 2. minutě otevírá skore parádní střelou do šibenice z rohu velkého vápna Zbyněk Smolík - Mochtín vede 1:0 ! Hosty to zaskočilo a vyburcovalo zároveň. Od 12. do 15. min. 2x vystřelili na naši branku, golman Mochtína Petr Kodeš je připraven. Ve 21. min. se dostává do nečekané šance zblíska náš Jar. Pretzelmayer, ale střílí těsně vedle tyče. Hraje se naprosto vyrovnaná partie a kvalitní fotbal. Ve 30.min. však přichází vyrovnání brankou - nebrankou, kterou hlav. rozhodčí Duspiva hostům uznává na  základě signalizace asistenta RO Zd. Říhy. Pro naše hráče to byla velká křivda, protože jsou přesvědčeni, že míč v žádném případě nepřekročil brankovou čáru ! A potvrdilo to i několik svědků ze strany naší i hostů, kteří stáli na úrovni této situace. Škoda, bylo vyrovnáno na 1:1, pokračovalo se dál. I v další části utkání to byl vyrovnaný boj, golů se však fanoušci obou táborů nedočkali a tak následoval penaltový rozstřel. V tom byli tentokráte lepší hosté, kteří odjeli domů z dvěma body, Mochtínu zbyl jeden. Za Mochtín dali penaltu Jiří Dolejš a Jaroslav Cihlář, nedali David Gajdušek a Jar. Pretzelmayer, hosté byli v penaltách bezchybní. Rozhodčí Duspiva Václav, AR Vocelka Milan, Říha Zdeněk, DS Mareška Ladislav, ŽK 3:0, 60 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Gajdušek David, Dolejš Jiří, Bejvl Jakub, Žiak Jan,  Smolík Zbyněk, Pretzelmayer Viliam, Čeleda Jiří, Šafránek Jan (61. Velek Tomáš), Cihlář Jaroslav, Pretzelmayer Jaroslav, branky : SMOLÍK Zbyněk - 1

TRENINKY mužů  budou tento týden v úterý a pátek od 18,00 hod.


Okresní finále MC Donald s Cup 2018 je v PO a ÚT opět v Mochtíně !!!

V pondělí 14.5.
zde bude startovat 8 nejlepších školních týmů kategorie "A" (1.-3.tříd)
V úterý 15.5. pak dalších 8 nejlepších škol. týmů v kategorii "B" (4.-5.tříd ZŠ) okr. Klatovy.

Po oba dva dny je sraz a prezeńtace  mužstev do 8,00 hod., turnaje začínají prvními zápasy v 8,30 hod.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit