V dalším mistrovském kole se doma představí jen muži "A" Sokola Mochtín a to proti zatím suveréně vedoucímu týmu tabulky I.A třídy - TLUMAČOVU. Naši fotbalisté mu mají co oplácet z loňského podzimu, přijďte se v NE 13.5. podívat !

     Naopak, za svými soupeři budou vyrážet naši nejmenší fotbalisté a také "B" tým mužů. I jim budeme držet palce, aby se jim dařilo.

SOBOTA 12.5.2018

od 10,00 hod. ve Strážově - turnaj starších přípravek za účasti družstev : Luby A, Bolešiny, Mochtín a Strážov. Pokyny k dopravě vydává trenér St. Bejvl

od 17,00 hod. ve Veřechově - utkání III.třídy mužů So Veřechov - So Mochtín "B". Odjezd auty z Mochtína  od hřiště bude v 15,20 hod.

NEDĚLE 13.5.2018

od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Start Tlumačov


            
živo bude v Mochtíně
na hřišti a v celém sport. areálu i v pondělí a úterý (14. a 15.5.2018), kdy se k nám sjedou nejlepší žákovské školní týmy k odehrání dalšího ročníku Okresního finále MC Donald s Cup v minifotbale. Každý den zde bude 8 nejlepších mužstev z celého okresu, která si zajistila postup z okrskových kol. Začíná se již v 8,30 hod., v pondělí zde bude hrát kategorie "A" (žactvo 1- 3. tříd ZŠ), v úterý pak kateg. "B" (žactvo 4.-5.tříd ZŠ).

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit