První šanci získat první jarní mistrovské body do tabulky I.A třídy bude mít naše áčko mužů Sokola Mochtín již tuto sobotu 17. března 2018 proti Sokolu Černice ! Předpověď počasí není stále příznivá a tak je jen dobře, že se utkání bude hrát na náhradním hřišti ve Velkých Hydčicích, kde je terén hřiště po celý rok provozu schopný. Začátek je již od 11,00 hod., protože se tam odpoledne i v neděli hrají další zápasy.

POZVÁNKA na fotbal o víkendu 17. a 18.3.2018 

.. SO 17.3. od 11,00 hod. ve V.Hydčicích - I.A třída mužů Sokol MOCHTÍN - Sokol ČERNICE.
K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína bude již v 9,20 hod., naši fotbalisté budou chtít soupeři oplatit těsnou porážku z podzimu 2017 - fanoušci, přijeďte je do V.Hydčic podpořit !!!

..NE 18.3. od 13,00 hod. v Hrádku u Sušice příprava mužů B Sokol MOCHTÍN "B" -  Tatran DL.VES
K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína bude v 11,45 hod. (z KT od pošty v 11,30 h.)

POZOR !   Vzhledem k tomu, že hrací plocha hlavního hřiště v Mochtíně je stále vlivém nepříznivého počasí nezpůsobilá hře, bude i úvodní jarní zápas III.třídy mužů Mochtín "B" - TJ Kašperské Hory odehrán na náhradním hřišti. Je již schválen termín SO 24.3.2018 od 11,00 hod. v Hrádku u Sušice.
Počítejte s tím.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit