Na poslední dvě sportovní akce roku 2017 se mohou těšit nejen stolní tenisté - amatéři, ale též i sálovkáři.  Naše TJ připravuje na sobotu 23.12.2017 tradiční turnaj ve st. tenisu amatérů "O Vánočního kapra", v sobotu 30.prosince pak ve sportovní hale v Klatovech proběhne tradiční  "Rozlučkový turnaj s rokem 2017" v halové kopané dorostu a mužů  "O pohár TJ Sokol Mochtín".  Na obě akce jsou naši členové i jejich kamarádi + široká veřejnost srdečně zvána !

P ř i j ď t e  s i  v   z á v ě r u  r o k u  2 0 1 7  z a s p o r t o v a t  !!!

SOBOTA 23.12.2017   
-  tělocvična Základní školy v Mochtíně turnaj ve stolním tenisu amatérů "O Vánočního kapra 2017". Je určen amatérům, hráčům, kteří nehrají mistrovské soutěže ve st.tenisu.
Žactvo má přihlášky na místě v den konání od 14,00 do 14,20 hod., od 14,30 hod. žactvo začíná.
Dorost a dospělí mají přihlášky na místě od 15,00 do 15,20 hod., začínat budou po skončení soutěže žáků v cca v 15,30 hod. Starovné žactvo neplatí, dorost a dospělí platí 40,- Kč. Hraje se o zajímavé ceny, podmínkou účasti (a to i doprovodu) je mít s sebou přezůvky do tělocvičny ! Plakátek - viz dokumenty na tomto našem webu vlevo. PLAKÁT

SOBOTA 30.12.2017
- tělocvična ZŠ Čapkova v Klatovech od 9,00 hod. turnaj v halové kopané dorostu a mužů "O putovní pohár TJ Sokol Mochtín" . Rozlučkový turnaj s rokem 2017 je určen nejen hráčům a členům naší TJ, ale i jejich kamarádům a příznivcům Sokola Mochtín. Přihlášky na místě v den konání od 8,25 do 8,40 hod. s vkladem 300,- Kč a nahlášením názvu teamu, včetně jeho hráčů. Mít ve svém družstvu člena TJ So Mochtín není tentokráte podmínkou, ale bylo by to vhodné. Hraje se  pro radost z pohybu, pro zábavu - vítěz získá do ročního držení putovní  POHÁR..

     Součástí programu bude i vyhlášení nejlepších sportovců TJ Sokol Mochtín.

Tým tvoří  brankář + 4 hráči + náhradníci, vhodné je mít drezy. Hrát se bude s futsalovým míčem pořadatele, k dispozici budeme mít i rozlišováky.  
         Již dnes si dávejte dohromady své teamy , v SO 30.prosince 2017 na viděnou !!!

Přidat komentář