I v Krajských fotbalových soutěžích se blíží konec podzimní části soutěže. K předposlednímu utkání roku 2017 pojede naše áčko mužů do Plzně na Bolevec. Domácí tým byl dlouholetým účastníkem Krajského přeboru, ale letos v létě neuspěl v baráži s Mýtem a sestoupil do I.A třídy, ve které se naopak Mochtín udržel zásluhou dvou výher nad Sokolem Malesice.

Očekává se velká fotbalová bitva o body. Mochtín je zatím na 3.místě tabulky s 29 body, Bolevec jen o jedno místo zpět s 25 body. Přijeďte se podívat '

SOBOTA 11.11.2017 

... od 14,00 hod. v Bolevci - I.A třída mužů SCC BOLEVEC - Sokol MOCHTÍN.
K utkání budeme odjíždět z Mochtína od hřiště ve 12,00 hod., z Klatov od pošty ve 12,10 hod. - nominace na pátečním treninku, který začíná v 18,00 hod.


    Srdečně zveme na tento duel všechny naše fanoušky !!!


Přidat komentář