V sobotu 4.listopadu zakončilo naše béčko mužů mistrovský podzim 2017 v Kolinci. Zakončilo ho rekordním vítězstvím, v tabulce III.třídy bude naše záloha přezimovat na postupovém 2.místě těsně za 1. TJ Kašperské Hory, která uhrála 33 bodů a skore 49:22, Mochtín "B"  jich má 32 a skore 57:19, 3. Nezamyslice 28 a skore 39:25, 4. Dešenice - 23 b. atd.,

...4.11. 2017 - III.třída mužů - Sokol Kolinec - Sokol Mochtín "B"    0 : 9  (0:4).
Náš tým zakončil letošní rok rekordní výhrou sezony, rekordní byl i začátek tohoto duelu. Již v 8. sekundě úvodní minuty otevírá L.Kolárik skore (0:1) a na 0:2 zvyšuje v zápětí (v 1:46 minutě) Jarda Pretzelmaier - rychlejší vedení v poměru 2:0 jsem ve fotbale ještě nezažil. Domácí se pak oklepali, pomalu se dostávali do hry, ve 22.min. dokonce nastřelili břevno naší brány, ale to bylo vše. Naši fotbalisté opět přidali, ve 36. a 38. min. střílí St. Strejc a L.Kašpar dva slepené goly, Mochtín vede již 4:0, kráčí za další výhrou. Kolinec prostřídal, mírně se zlepšil, ale žádný oslnivý výkon nepředváděl. Naši hráči naopak těžili z chyb domácí obrany, přidávali další branky, skore se zastavilo až na 0:9, když několik dalších golovek ještě vychytal domácí golman Suk. Pochvalu zaslouží celý Mochtínský "B" tým za kolektivní výkon, střelecky tentokráte "zazářil" Lukáš Kolárik, autor 4 branek, nejlepším nahrávačem Jar. Pretzelmayer. Škoda jen, že se nechal "hloupě" vyloučit v 77.min. Honzík Šafránek za zbytečné přidržení soupeře za drez při průniku k naší brance. Mrzí to o to více, protože patřil k našim nejlepším a nejužitečnějším hráčům. Rozhodčí Josef Javorský, ŽK 1:1, ČK 0:1 (Šafránek), 50 diváků. Sestava Mochtína : Švátora Petr, Peleška Jiří, Šafránek Jan, Lorenc Pavel, Podráský Jiří, Kašpar Lubomír, Troch Roman (46. Švátora Jiří), Strejc Stanislav, Kolárik Lukáš, Pretzelmayer Jaroslav, Vlk Tomáš,
branky :  KOLÁRIK Lukáš  - 4, VLK Tomáš - 2, PRETZELMAYER Jaroslav, STREJC Stanislav, KAŠPAR Lubomír - po 1

                      Hoši děkujem, byl to vydařený podzim 2017 !!!


V NEDĚLI 5.11.2017

se hraje v Mochtíně od 14,00 hod. okresní derby utkání I.A třídy mužů MOCHTÍN - SVÉRADICE  !

    Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty v boji o další mistrovské body !!!
 
Přidat komentář