Sobotní zápas (21.10.) ve Velkých Hydčicích náš "B" tým mužů odmakal, zaslouženě si připsal výhru 5:1 a cenné tři body do tabulky III.třídy, ve které je stále na výborném 2.místě. Je to po delší době, protože ve V.Hydčicích se našim fotbalistům výsledkově nikdy moc nedařilo. Tentokráte si  ale náš tým body vzít nenechal.

... III. třída mužů - Tatran Velké Hydčice - Sokol Mochtín "B"   1 : 5  (1:1). Před utkáním byli veliké potíže se sestavou, protože řada hráčů byla předem omluvena, další se omlouvali těsně před odjezdem (např. Šafránek - horečka, Troch - betonoval, nestihnul to, L.Kašpar - musel nenadále do práce, ale přijel alespoň na 2.poločas), chyběli i golmani a tak musel do brány kauč Jarda Pavlík. Naštěstí, přijel Pa. Staněk, Stano Jarabica a opět i Lukáš Kolárik, všichni tři patřili k oporám, k jejich výkonu se postupně přidali i další. Mochtín začal dobře, ale dvě golovky J.Pretzelmayer neproměnil. V 8.min. zaútočili poprvé domácí, zkušený Zb. Zelený si lehce poradil s našemi dvěma mladými beky a otevřel skore - 1:0. Mochtín to přibrzdilo, ale zároveň vyprovokovalo k větší aktivitě. Náš tým byl lepší, měl řadu golovek, ale jejich proměňování bylo chabé. Až ve 35.min. vyráží domácí golman Šípek střelu L.Kolárika, z dorážky se nemýlí T.Vlk - je srovnáno na 1:1. Stejný hráč pak měl obrovské šance na gol i ve II.poločase, ale trestuhodně je zahazoval. Naštěstí se již v 53. min přesně trefuje k tyči střídající L.Kašpar, posílá Mochtín do vedení 1:2 a naši hráči pokračují v ofenzivě. Další tutovku v gol ještě neproměňuje L.Kolárik (obešel i golmana), ale v 65. min. utekl domácím obráncům, předložil přesnou přihrávku J.Pretzelmayerovi a ten z první zvyšuje na 1:3 pro Mochtín. Domácí ale i za tohoto stavu bojovali, vypracovali si dvě šance na gol, naštěstí je neproměnili. Na druhé straně 2x zasebou z vyložených pozic přestřeluje náš T.Vlk, Jar. Pretzelmayer trefuje hlavou břevno domácí brány.  V samotném závěru utkání přichází definitivní tříbodová pojistka výhry Mochtína. Jar. Pretzelmayer nejdříve v 87.min. trefuje ze 28 m šibenici domácí brány - 1:4, o dvě minuty později uniká domácím obráncům a přesnou střelou k tyči upravuje na konečných 1:5, čistým hatrickem pomohl nejvíce našemu mužstvu k tomuto vysokému vítězství. Rozhodčí Aneta Hanzlíková (dříve Panušková), ŽK 0:2, 30 diváků. Sestava Mochtína : Pavlík Jaroslav, Staněk Pavel, Peleška Jiří, Šot Ondřej (46. Kašpar Luboš), Lorenc Pavel, Podráský Jiří, Jarabica Stanislav, Strejc Stanislav, Kolárik Lukáš, Pretzelmayer Jaroslav, Vlk Tomáš, branky : PRETZELMAYER Jaroslav  -  3, VLK Tomáš 1


V  NEDĚLI  22.10.2017 

se hraje v Mochtíně od 15,30 hod. utkání I.A třídy mužů Sokol Mochtín - Sokol Křimice !

Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit