Mochtínské béčko mužů pokračuje ve vítězném tažení. Tentokráte (v SO 7.10.) přivezlo tři body z Hrádku u Sušice, v tabulce III.třídy si drží  2. místo ! V Hrádku hrála na turnaji i naše st. přípravka.

... III.třída mužů - Svatobor Hrádek "B" - Sokol Mochtín "B"    0 : 3  (0:3).

Hned ve 2.minutě měl velkou šanci na úvodní gol náš Tomáš Vlk, bohužel, neproměnil ji. Náš tým ale zůstával aktivnější v ofenzivě a to se mu vyplatilo. Střelecky se tentokráte zaskvěl Lukáš Kolárik, který po delší době opět přijel z Č.Budějovice (kde bydlí a pracuje) na mistrovský zápas a ten se mu mimořádně povedl. Čistým hatrickem v rozmezí od 16. do 35. minuty rozhodl o výhře našeho béčka, měl i další šance. Výhra však byla dílem celého mužstva, které bylo dobře poskládáno, hrálo kolektivně, bojovně, s nasazením, 3 body si zasloužilo. Domácí tým se ve II.poločase zlepšil, ale v koncovce mu to nevycházelo, vítězství udržuje naši zálohu stále na výborném 2.místě tabulky za vedoucí TJ Kašperské Hory, na 3.místo se dotáhla TJ So Nezamyslice. Zápas odřídil s přehledem Václav Lojík, ŽK 1:0, 50 diváků. Sestava : Švátora Petr, Zajíc Mirek, Šafránek Jan, Lorenc Pavel, Podráský Jiří, Jarabica Stanislav, Kašpar Luboš, Strejc Stanislav, Kolář Jiří (60. Pretzelmayer Jaroslav), Vlk Tomáš, Kolárik Lukáš,  branky : KOLÁRIK Lukáš  -  3

V NEDĚLI  8.10.2017

se v Mochtíně hraje od 16,00 hod. utkání I.A třídy mužů Sokol Mochtín - TJ Košutka  !


Srdečně na něj zvu všechny fanoušky Sokola Mochtín i širokou sportovní veřejnost !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit