Fotbalový podzim 2017 se "překlopil" do své druhé poloviny a je nutné říci, že se zatím našim týmům mimořádně daří. Áčko i béčko mužů bojují o špic ve svých soutěžích (v I.A i ve III.třídě), rozjíždí se i naše starší přípravka.

O víkendu 7. - 8.října 2017 jedou do Hrádku u Sušice bojovat o body (v sobotu 7.10.) kluci naší přípravky a odpoledne pak i "B" tým mužů. V neděli se pak doma představí naše áčko mužů proti Košutce Plzeň !  Večer od 20,45 hod. pak bude hodně našich fotbalistů a fanoušků v Plzni na kvalifikačním zápase mezi ČR a San Marínem - od Plzeňského krajského fotbalového svazu jsme totiž obdrželi na tento duel 80 ks. vstupenek zdarma ! Děkujeme. Škoda jen, že se hraje již jen o čestný výsledek, postup na MS našim fotbalistům již unikl.

SOBOTA 7.10.2017

... od 10,00 hod. v Hrádku - TURNAJ starších přípravek za účasti So Pačejov, Svat. Hrádek, So Mochtín a Tatran Dl.Ves. Spol. odjezd auty rodičů od kabin z Mochtína v 9,05 hod., ostatní přímo sraz na hř. v Hrádku do 9,30 hod.

.. od 16,00 hod. v Hrádku u Sušice - III. třída mužů Svatobor Hrádek "B" - Sokol Mochtín "B". Spol. odjezd k zápasu bude z Mochtína ve 14,35 hod.

NEDĚLE 8.10.2017

... od 16,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů  Sokol Mochtín - TJ Košutka Plzeň. Náš tým bude chtít udržet 2.místo v tabulce, hosté se budou snažit své postavení též vylepšit a tak se očekává opět tuhý boj !

   Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty v boji o mistrovské body v druhé nejvyšší soutěži Plzeňského kraje  !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit