V neděli 17. září 2017 odehrálo Mochtínské áčko mužů svůj další zápas I.A třídy v Mrákově. Domácí Sokol byl houževnatým soupeřem, ale na Mochtín nestačil. Mochtín vyhrál 3:1, v tabulce se posunul před Bolevec na 3.místo.

... I.A třída mužů - Sokol Mochtín - Sokol Mochtín   1 : 3  (1:1).
Mochtín začal dobře, měl od začátku více ze hry, zatlačil soupeře do defenzivy, ale zakončení chybělo. Střely P.Staňka a J.Čeledy domácí golman pochytal. První střelu na bránu vyslali domácí na P.Kodeše až v 17.minutě, ale náš tým je stále v tlaku, domácí tým ve 20.min. zachraňuje od pohromy břevno (po VPK J.Cihláře) po dorážce ze skrumáže. Ve 23. min. ale přichází,po ojedinělém útoku domácích, chyba našeho golmana v rozehrávce, míč získává domácí Vojtko a pohodlně do prázdné brány otevírá skore - 1:0 ! Mrákov vedoucí branka povzbudila, Mochtín však znovu zabral, šel za vyrovnáním. A to přišlo již za 9 minut. Z nařízené penalty (fal na Zb.Smolíka) srovnává ve 32.minutě Jarda Cihlář na 1:1. Pak měl ještě šanci skorovat Jan Žiak, jeho střela však jde nad domácí bránu. Po přestávce začali domácí hráči hodně aktivně, naše obrana však pracovala spolehlivě, do nebezpečného zakončení soupeře nepouštěla. Na druhé straně se začali dostávat do brejkových průniků naši ofenzivní hráči a byla jen otázka času, kdy se některá akce promění v gol. v 68.min. chytá domácí golman Korba střelu Zb. Smolíka, o 4 min. později uniká domácí obraně Ji.Čeleda, obešel i golmana, ale z úhlu zakončuje těsně mimo bránu ! V 75.min. měl gol na své kopačce i domácí A. Kopecký (před x roky hostoval z Janovic i v Mochtíně), ale jeho střela z VPK ze 30 m trefila jen tyč Kodešovy brány ! Nedáš - dostaneš, toto pravidlo se potvrdilo vzápětí. Po chybné rozehrávce domácích obránců získal míč náš Zb. Smolík, obešel i golmana a poslal Mochtín do vedení 1:2 ! Stejný hráč pak mohl po dalším brejku a přesné nahrávce Ji.Čeledy vedení svého týmu navýšit, ale z golové pozice netrefil bránu. Škoda, domácí stále "žili", snažili se o vyrovnání. V 83.min. zakončují ze 16 m, náš golman je připraven. Z protiútoku se dostává do šance znovu náš Ji.Čeleda a tentokráte je úspěšný. Přesným lobeb přehazuje golmana Mrákova, Mochtín vede 3:1 a je blizoučko další výhře. V 90.min. mají domácí hráči, po rohovém kopu, ještě šanci výsledek korigovat, ale náš golman krotí míč na brankové čáře, změnu nepřipouští, Mochtín si zaslouženě odváží z Mrákova 3 body. Rozhodčí Ruda Daniel, AR Šlajs Jakub a Volf Michal, DS Harmady Miloš, ŽK 4:2, 120 diváků.Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Cihlář Jaroslav, Gajdušek David, Bejvl Jakub, Žiak Jan, Staněk Pavel, Dolejš Jiří, Pretzelmayer Viliam (84. Novák Zdeněk), Smolík Zbyněk, Pretzelmayer Jaroslav (57. Velek Tomáš), Čeleda Jiří, branky : CIHLÁŘ Jaroslav (p.kop), SMOLÍK Zbyněk, ČELEDA Jiří

TRENINKY  mužů budou pokračovat v Mochtíně opět v úterý, středu a pátek od 18,00 hod.  !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit