Na podmáčeném terénu hřiště v Mochtíně byl v sobotu 16. září 2017 odehrán turnaj st.přípravek a také mistrovské utkání III.třídy mužů Mochtín B - Dešenice. Ve všech zápasech byly úspěšnější hostující týmy !

... Turnaj starších přípravek v Mochtíně se hrál od 13,00 hod. za účasti 4 družstev. Naše družstvo mělo hodně velké potíže s dostatečným počtem hráčů (někteří byli nemocní, někteří se na poslední chvíli omluvili, někteří nepřišli bez omluvy (!) a to je špatně.  Ti, kteří Mochtín reprezentovali, zaslouží pochvalu, i když to výsledkově na soupeře nestačilo. V konečném účtování byla nejlepší Dlouhá Ves, 2. Horažďovice, 3. Strážov, 4. Mochtín. 
       Treninky st. přípravky pokračují každé úterý od 17,00 hod. a ve čtvrtek od 16,30 hod. v Mochtíně, další turnaj se hraje příští neděli 24.9. od 15,00 hod. v Lubech.

... III. třída mužů - Sokol  Mochtín "B - Start Dešenice   1 : 4  (1:1)  Co je platné, že má náš tým po celé utkání více ze hry a územní převahu, když spoustu míčů odevzdají naši hráči svému soupeři nepřesností v rozehrávce, navíc se jim nedařilo ani v zakončení. Začalo to již neproměněnou penaltou ve 12.minutě (Zd. Plánička trefil jen břevno hostující branky ), pak měl v 1.poločase slibné šance Ji.Kolář, T.Velek i J.Šafránek, ujala se jen střela k tyči Zd. Pláničky ze 22.min., který otevřel skore na 1:0. Hosté srovnali na 1:1 z penalty M.Poupou  ve 33. min. a remisu drželi solidní obranou hrou i ve druhém poločase. V 61.min. měl golovou příležitost náš Ji. Švátora, ale trefil jen tyč hostující brány. Škoda, soupeř byl k poražení. Trpělivě však bránil a čekal na chyby naší obrany. A ta přišla  v 68.minutě. Rychlonohý Michal Poupa utekl po pravé straně, přesným centrem našel před brankou špatně pokrytého svého bráchu Jiřího a ten se hlavou nemýlil - poslal Dešenice do vedení 1:2.  Mochtín musel otevřít hru, chtěl vyrovnat. V 72.min. měli hosté opět šanci, ale střílí vedle, na druhé straně se dostává do úniku náš Jan Šafránek, svoji obrovskou golovku však neproměnil, trefuje jen náruč golmana Dyka. V 78.min. vychází hostům další brejková akce, kterou po přihrávce Michala Poupy proměňuje v gol Flor - 1:3 ! Mochtín vrhá všechny své síly do ofenzivy, ale neprosazuje se v zakončení. Hostům naopak vychází další dva brejky do naší otevřené obrany. Golové zakončení z toho prvního ještě likviduje náš golman Hadáček, ale proti solo úniku a přesné střele Michal Poupy z 88.minuty již byl bezmocný. Hosté si odváží všechny tři body ! Rozhodčí Javorský Josef, ŽK 3:2, 40 diváků. Sestava Mochtína : Hadáček Jakub, Peleška Jiří, Jarabica Stanislav, Podráský Jiří, Lorenc Pavel, Kolář Jiří, Švátora Jiří, Velek Tomáš, Šafránek Jan, Vlk Tomáš (68. Troch Roman), Plánička Zdeněk, branka : PLÁNIČKA Zdeněk

 
V NEDĚLI  17.9. 2017

se v Mrákově hraje od 15,00 hod. utkání I.A třídy mužů Sokol Mrákov - Sokol Mochtín, na které srdečně zveme všechny naše příznivce ! Přijeďte povzbudit naše fotbalisty v boji o další mistrovské body !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit