Náš "B" tým mužů porazil v neděli 3. září Sokol Běšiny 5:0 a po čtyřech kolech se s 9 body usadil na 3.místě tabulky III.třídy (tabulku s plným počtem bodů vedou Kašp. Hory, 2. je Kolinec, 3. Mochtín B).

...III.třída mužů - Sokol Mochtín "B" - Sokol Běšiny     5 : 0  (2:0). 
Utkání se hrálo na mokrém a kluzkém terénu, nemělo však oslnivou úroveň. Mochtín  měl sice   převahu, ale hráči obou týmů se předháněli v nepřesnostech. Padlo však pět branek, všechny do sítě hostů, fanoušci  Mochtína byli s výsledkem spokojeni. Skore otevřel ve 13.min. povedenou střelou ze 20 m Tomáš Velek, pak se ale v dalším průběhu utápěl v soloakcích, nedařila se mu ani rozehrávka. Na 2:0 zvyšoval nejhezčí brankou utkání Jiří Švátora (po rohu hlavou) ve 36.min., další goly padaly až po přestávce. V 54.min. zvyšuje na 3:0 Zdeněk Plánička, v 69. na 4:0 Standa Strejc a v 78.min. z dorážky na konečných 5:0 opět Jiří Švátora. Náš tým měl i další golovky, ale ty zůstaly nevyužity. Několik ošemetných situací ale musel řešit na druhé straně i náš rezervní golman Petr Švátora. Vyřešil je s nadhledem a k pobavení Mochtínských fanoušků,vychytal nulu a to se cení. Rozhodčí Blaheta Josef, ŽK 1:1, 60 diváků. Sestava Mochtína : Švátora Petr, Žiak Jan, Staněk Pavel, Podráský Jiří, Peleška Jiří, Strejc Stanislav, Šafránek Jan (63. Pretzelmayer Jar.), Velek Tomáš, Kolář Jiří (70. Kanta Tomáš), Švátora Jiří, Plánička Zdeněk (63. Lorenc Pavel), branky : ŠVÁTORA Jiří  - 2, VELEK Tomáš, PLÁNIČKA Zdeněk, STREJC Stanislav

POZOR TRENINKY 
budou :

 MUŽI   - v úterý, středu, pátek od 18,00 hod.

Mladší a starší PŘÍPRAVKA - v úterý od 17,00 - 18,30 hod., čtvrtek od 16,30 - 18,00 hod.
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit