Fotbalová herní příprava našich fotbalistů pokračuje. O nastávajícím víkendu 29. a 30.července 2017 se podle plánu zúčastní naši fotbalisté (v sobotu) turnaje v malé kopané v Nýrsku, v neděli se pak mohou fanoušci So Mochtín těšit na přípravný zápas mužů Sokol Mochtín - Jiskra Domažlice "B". Ta přijede místo Sokola Hradešice, který nám přislíbenou účast ve středu 26.7.  zrušil !

SOBOTA 29.7.2017

.. od 9,00 hod. v Nýrsku
- hřiště u Lesního divadla turnaj v malé kopané "Memoriál Petra Zborníka", na kterém naši fotbalisté budou obhajovat loňské prvenství.

NEDĚLE 30.7.2017

..od 17,00 hod. v Mochtíně - přípravné utkání mužů Sokol Mochtín - Jiskra Domažlice "B"


Hosté jsou účastníkem Krajského přeboru, bude se na co dívat !  Srdečně zveme všechny příznivce So Mochtín i širokou sportovní veřejnost !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit