V zájmu regulernosti soutěží mohou řídící svazy nařizovat v posledních dvou kolech jednotné termíny zápasů i jednotné začátky. V tomto předposledním kole (o víkendu 10. - 11.6.2017) toho využila STK OFS Klatovy, která nařídila pro III.třídu mužů hrací den neděli 11.6. se začátkem již v 16,00 hod.

Pro  náš "B" tým to znamená, že k zápasu nepojede v sobotu (dle původního rozlosování), ale až v neděli 11.6.2017 ! Počítejte s tím  ! Komplikace je v tom, že ve stejný den bude hrát doma naše áčko, ale to se nedá nic dělat, musíme se s tím nějak "poprat".

NEDĚLE 11.6.2017

.. od 16,00 hod. v Žihobcích - III.třída mužů TJ Žihobce - Sokol Mochtín "B".
K utkání jedeme auty, společný odjezd z Mochtína bude ve 14,15 hod.

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín -  T.J. Tlučná. O Mochtínské pouti to bude poslední domácí zápas našeho áčka mužů, které bude chtít naplno bodovat. Ten poslední ho čeká venku, ve Kdyni příští sobotu. 

           srdečně na domácí zápas mužů zveme nejen fanoušky Mochtína, ale i širokou sportovní veřejnost !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit