Závěr fotbalových soutěží, ročník 2016/2017 se blíží. Ml. i st. přípravka má mistrovské turnaje již odehrané, st. žáci ukončili též Okresní přebor, ve kterém skončili na 2.místě, ale ještě je čeká turnaj OFS "O pohár Šumavanetu" v Hradešicích. Doma se v sobotu 3.6.2017 představí "B" muži v boji o body s Arbo Velhartice, v neděli pak "A" muži jedou k okresnímu derby zápsu I.A třídy do Horažďovic.

SOBOTA 3.6.2017

.. od 9,40 hod. turnaj st. žáků v Hradešicích "O pohár Šumavanetu" i za účasti  So Mochtín. Náš tým bude hrát své první utkání turnaje v cca od 11,00 hod. se Svatoborem Hrádek a tak je zapotřebí, aby se do Hradešic dostavilo nejpozději do 10,30 hod..

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Arbo Velhartice

NEDĚLE 4.6.2017

.. od 17,00 hod. v Horažďovicích - I.A třída mužů FK Horažďovice - Sokol Mochtín.
K derby utkání jede naše mužstvo auty, společný odjezd z Mochtína bude v 15,30 hod.

     ..na uvedenené zápasy zveme všechny naše příznivce i širokou sportovní veřejnost !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit