V posledním květnovém víkendu hrají všechna naše mládežnická družstva na hřištích svých soupeřů a to v sobotu 27.5. dopoledne. Doma se představí v neděli naše áčko mužů proti silným Kralovicím, již od 15,00 hodin hraje naše béčko mužů v Zavlekově.
V pátek 26.5. se v Mochtíně odehraje jedno přátelské fotbalové utkání a to SG So Mochtín a SG SO Běšiny.
PÁTEK 26.5.2017
.. od 18,00 hod. v Mochtíně - přátelské utkání starých gard So Mochtín - So Běšiny

SOBOTA 27.5.2017

.. od 10,00 hod. v Nýrsku - turnaj starších přípravek
i za účasti družstva So Mochtín. Společný odjezd  z Mochtína auty rodičů v 8,45, z Klatov od pošty v 9,00 hod., kdo jede přímo, tak sraz na místě do 9,30 hod.
.. od 10,00 hod. v Klatovech (hřiště v Podhůrčí) - turnaj mladší ch přípravek za účasti i družstva So Mochtín. Společný odjezd z Mochtína od hřiště v 9,15 hod., ostatní sraz přímo na místě do 9,30 hod..
.. od 10,00 hod. v Plánici - OP starších žáků Sokol Plánice - Sokol Mochtín. K utkání se jede auty, odjezd z Mochtína od hřiště v 9,00 hod.., stejně tak i z Klatov od pošty, ostatní sraz na místě v Plánici do 9,15 hod. !

NEDĚLE 28.5.2017

.. od 15,00 hod. v Zavlekově - III. třída mužů Sokol Zavlekov - Sokol Mochtín "B". Společný odjezd z Mochtína bude ve 13,50 hod.

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Sokol Kralovice. Sraz hráčů i vedení nejpozději do 16,00 hod.

.. na všechny uvedené zápasy srdečně zveme všechny příznivce So Mochtín i širokou sportovní veřejnost !!!